Cesty mezi budoucností a minulostí

Prima kino - zastupce Foto: Prima kino - zastupceFoto: Prima

O tomto víkendu nabídne Prima kino netradiční cestování. V pátek se můžete spolu s Brusem Willisem ve sci-fi thrilleru 12 opic pokusit zachránit lidstvo za pomoci cestování v čase. V sobotu se Nicole Kidmanová stane nechtěným svědkem konverzace cizinců, která ji uvede do mnoha nebezpečných situací.

Po kriminálním filmu Tlumočnice se budete moci přesunout do vzdálené budoucnosti, kdy se již lidstvo není schopno rozmnožovat. I v neděli uvede Prima kino snímek, jenž se zdá být tématem vzdálených dnů. Snímek Den poté je však s každou zprávou o změnách klimatu víc a víc aktuální – předvede vám příchod doby ledové.

Pátek 24.6.

23:15 - 12 opic   

Bruce Willis cestuje mezi budoucností a minulostí, aby zachránil civilizaci před šířením nebezpečné virové nákazy. Celá jeho mise je velmi riskantní, jelikož může snadno dojít k omylu a cestovatel se může objevit úplně někde jinde, než si přál... Americký sci-fi thriller (1995). Dále hrají B. Pitt, M. Stoweová, Ch. Plummer a další. Režie T. Gilliam (125 min)                

Sobota 25.6.

20:00 - Tlumočnice   

Tlumočnice OSN Nicole Kidmanová náhodou vyslechne rozhovor v neobvyklém dialektu, ve kterém je domlouvána vražda jistého afrického prezidenta. Záhy se stane terčem neznámých zabijáků. Dokáže ji ochránit agent FBI Sean Penn? Americko-britsko-francouzský kriminální film (2005). Dále hrají C. Keenerová, C. Cook, G. Hartus a další. Režie S. Pollack (124 min)                                                                        

22:50 - Potomci lidí    

Na Zemi se už 19 let nenarodilo žádné dítě. Lidstvo ztratilo schopnost rozmnožování a společnost podléhá beznaději a anarchii. Celosvětovou neplodnost už může zvrátit snad jedině zázrak... Americko-britský thriller nominovaný na Oscara (2006) Hrají C. Owen, J. Mooreová, M. Caine a další. Režie A. Cuarón (105 min)                                                                   

Neděle 26.6.

20:00 - Den poté   

V Tokiu padají kroupy o velikosti grepů, Havaj pustoší hurikán, jaký lidstvo nezažilo, v Dillí napadl sníh a přes Los Angeles se přehnala ničivá série tornád. O globálních změnách klimatu věděli všichni, tak rychlý nástup doby ledové ale nečekal nikdo... Americký katastrofický film s dechberoucími zvláštními efekty (2004). Hrají D. Quaid, J. Gyllenhaal, I. Holm a další. Režie R. Emmerich (119 min)

reklama