Chcete bezpečnou rychlou půjčku? Do České republiky přichází Ferratum Bank

Ferratum banka Foto: Ferratum bankaFoto: www.ferratum.sk

Na finanční trh České republiky vstupuje 3. září 2014 maltská Ferratum Bank, specialista na rychlé půjčky před výplatou s pobočkami ve 20 zemích světa. Nová banka zde navazuje na zavedenou společnost Ferratum Czech, průkopníka v oblasti SMS mikropůjček bez ručení do 10 tisíc korun na 7–45 dní.

Téměř každého někdy potká krátkodobá finanční tíseň. Podle nedávného průzkumu agentury STEM/MARK více než polovina Čechů žije „od výplaty k výplatě“. Jejich pravidelný příjem klesá, je opožděný nebo se objevují nečekané výdaje, například na nový spotřebič, opravu v bytě či doplatky energií.

Také se vám stává, že si potřebujete před výplatou vypůjčit několik tisíc? Samozřejmě výhodně, rychle a hlavně bezpečně. Možná už máte své zkušenosti a pochopitelně si tentokrát chcete vybrat seriózního poskytovatele rychlé půjčky.

Svého finančního partnera důkladně prověřte

Webové stránky bankovních i nebankovních poskytovatelů půjček mají vždy obsahovat kontakty včetně telefonních linek zdarma nebo za běžný poplatek, obchodní podmínky a přesné informace o výši půjčky, splátky i způsobu splácení.

Díky vstupu Ferratum Bank na český trh jste ve všech těchto ohledech na dobré adrese. Společnost poskytuje krátkodobé finanční zápůjčky bez ručení všem dospělým osobám s dobrou platební morálkou – včetně studentů, penzistů a žen samoživitelek či na mateřské dovolené.

Peníze na účtu do 1 minuty 24 hodin denně

K vyřízení půjčky Ferratum nepotřebujete žádné doklady, ručitele ani osobní schůzky. Půjčíte si snadno a peníze získáte rychle. Pracovníci nové české pobočky Ferratum Bank zajišťují klientům posuzování SMS či on-line žádostí o půjčky i v nočních směnách, skutečně 24 hodin denně.

Na tři sta finančních specialistů této instituce pomohlo už více než 1,5 milionu spokojených zákazníků, a to nejen snadným zařízením půjčky, ale také například vstřícností při potřebě odložení termínu splatnosti, na což zde stačí jediná SMS. Tato jistota je v současné době pro klienty obzvlášť důležitá.

Nyní můžete i vy profitovat ze světově uznávané bezpečnosti a profesionality banky Ferratum a těšit se z rychlého, jednoduchého a diskrétního vyřešení svého úvěrového požadavku.

reklama