Chytí se rodiče do pasti, kterou na ně nastražila Lindsay Lohan?

Past na rodiče Foto: Past na rodičeFoto: All

Jestli jste film Past na rodiče ještě neviděli, určitě si ho zamilujete. Už proto, že hlavní dvojroli zahrála dokonale tehdy jedenáctiletá správňačka Lindsay Lohan. A pokud jste film už viděli, určitě si ho rádi připomenete v neděli ve 20.15 na Prima family.

Past na rodiče (1998) je remake klasického hollywoodského rodinného filmu, jenž byl pod stejným názvem poprvé natočen v 60. letech. Filmové zpracování vychází z dětského románu německého spisovatele Ericha Kästnera Louisa a Lotka.

Příběh je o dvojčatech, která o sobě nemají tušení a náhodou se setkají jedno léto na dětském táboře. Teprve tehdy se dozvědí, že ani jedna z nich není jedináček, jak si doposud myslely. A protože dětská touha po sourozenci je velká, ani jedna z dívek nechce právě nalezenou sestru – dvojče zase ztratit. Proto, aby mohly zůstat spolu, udělají cokoli.

Tahle story je dokonale zábavná a bylo jistě jen otázkou času, kdy si jí všimnou filmoví scenáristé.

Past na rodiče

Ve filmu Past na rodiče z roku 1998 se dvojčata jmenují Annie a Hallie. Rodiče se rozvedli záhy po jejich narození a každý si vzal na výchovu jedno dítě. Jedna rodina žije v Americe, druhá v Anglii. Jenže jak to tak u odloučených sourozenců často bývá, jednoho dne se setkají.

Dívky si zpočátku nemohou přijít na jméno, dělají si schválnosti a bojují, která z nich je ta lepší. Když vzájemnou averzi překonají, vymyslí další velmi povedený žertík. Obě chtějí poznat druhého rodiče, a tak se vymění…Podaří se sestrám dát nakonec mámu a tátu zase dohromady?

Co vás bude bavit:Past na rodiče, Foto:

  • Kanadské žertíky, které na sebe Annie a Hallie na letním táboře šijí
  • Prohnanost malých holčiček, které vždy dosáhnou svého (navíc když jsou dvě a jsou si tak podobné, jejich schopnosti se násobí)
  • Rozdílnost distingované anglické a rošťácké americké výchovy
  • Dojemnost některých scén. O co, že měkčí nátury budou potřebovat alespoň jednou kapesník na slzičky!

Lindsay Lohan jako objev roku 1998!

  • Bylo jasné, že film musí stát na vynikající představitelce dětské dvojrole. Casting, který vedla režisérka Nancy Meyers, probíhal nejen po celé Americe, ale také v Kanadě a Anglii. Nakonec roli dostala tehdy absolutně neznámá jedenáctiletá holčička Lindsay Lohan z Long Islandu v New Yorku.
  • Lindsay hraje dvě charakterově odlišné dívky, dokonce natrénovala i dva různé jazykové přízvuky. Když hraje Annie, mluví s britským akcentem. Zatímco Hallie mluví americkou angličtinou.
  • Past na rodiče je prvním filmem Lidsay Lohan, dnes známé herečky a nefalšovaného enfant terrible amerického showbyznysu.
  • Přirozený herecký talent Lidsay obdivovali všichni na place.

Rodinnou komedii Past na rodiče si nenechte ujít v neděli večer ve 20.15 na Prima family!


reklama