Čím „zaútočí“ Milan Baroš a Simona Krainová na Jana Krause?

Show Jana Krause - 22.3.2013 Ostrava - Obrázek 2 Foto: Show Jana Krause - 22.3.2013 Ostrava - Obrázek 2Foto: All

Sledujte dnes večer od 22.20 na Prima family Show Jana Krause. Na jeho slavném červeném gauči se tentokrát objeví topmodelka Simona Krainová, fotbalista Milan Baroš, písničkář Pavel Dobeš, skupina Buty a další. Zkrátka u pana Krause bude narváno!

Modelka Simona Krainová jako rodačka z Havířova v něm potvrdí, že se na Ostravsku rodí ty nejkrásnější ženy. A navíc překvapí pokřikem „Baník, pičo!" :)

I muži Ostraváci mají co do sebe. Koukněte se na Milana Baroše. Po 11 letech působení v zahraničních mužstvech začal opět kopat do míče v Ostravě. Až kuriózní situaci zažil před týdnem, kdy na nabitém stadionu sklidil ovace díků od fanoušků soupeře. V průběhu duelu Baníku s Hradcem Králové (3:0) příznivci Východočechů totiž dvakrát rozbalili na Bazalech choreo, kterým staronovému ostravskému útočníkovi poděkovali za odvedenou práci pro národní tým.

Kdo je Milan Baroš? Když mu bylo dvacet, sportovní novináři o něm psali jako o fotbalovém drzounovi s kopačkami nabitými dynamitem. Coby naděje z FC Vigantice na Vsetínsku byl nazýván "valašským princem". Následně ohromoval v modrém dresu FC Baník, čímž si vysloužil přezdívku "Maradona z Ostravy". Většinou je ale jednoduše „Bary“. To se nezměnilo ani během působení v FC Liverpool, v Aston Villa ani v Turecku.

Především divačky by jistě potěšilo, kdyby Jan Kraus fotbalistu přiměl alespoň k lehkému odhalení: na Barošovo vyrýsované tělo se jistě každá ráda podívá. Navíc ledasco prozradí i o jeho rodině - útočníkova záda, rameno a pravou část hrudi totiž zdobí vydařená tetování v podobě jeho dvou synů, Patrika (3) a Mattea (2) či panenka Marie. Skoro jako tělo Barošova kolegy, metrosexuálního krasavce Davida Beckhama. A to si představte, že k oblíbeným jídlům našeho Baroše dlouho patřily vepřové řízky či hrachová kaše s párkem.

Nabitou talk show dále obohatí písničkář Pavel Dobeš, skupina Buty, kouzelník Richard Nedvěd, hypnotizér Vojtěch Lust a žrout vajec Jaroslav Němec. Premiéra už dnes večer!

reklama