Co je lepší než striptýz? Přece pánský striptýz!

Tohle bude pořádná sranda. 30 let a život rozběhnutý na plné obrátky, sexy tělo, obratné pohyby a spousta nadržených fanynek. Tak se dá zkratkou popsat hlavní hrdina odvážné komedie oscarového režiséra Stevena Soderbergha. Zasmějte se u filmu Bez kalhot u nás na Primě ve středu ve 22:45

Říkají mu Magic Mike (Channing Tatum). V noci obtáčí tělo kolem tyče a pohled kolem ztepilých fanynek, přes den mu slušně vydělává vlastní pokrývačská firma. Touží ale po úplně jiné kariéře, rád by se pustil do vlastní výroby značkového nábytku. Jednou narazí na mladého Adama (Alex Pettyfer), kluka, který vede život bezcílně a od desíti k pěti. Netrvá dlouho a nejen on, ale i charismatický majitel klubu Dallas (Matthew McConaughey ) v něm objeví skrytý talent pro striptýz.

Zatímco se Adam učí, jak co nejvíce zaujmout dámské publikum, Mikeovi se zalíbí jeho sestra Brooke (Cody Hornová). Je jiná než ostatní sexuchtivé návštěvnice klubu a přiměje Mikea k uvědomění si, že nastal ten pravý čas k uskutečnění svých snů.

Film inspirovaný skutečností

A právě ze života Channinga Tatuma. Když mu bylo 19 let a dávno před hereckou kariérou se několik měsíců živil jako striptér. O filmu prohlásil: „Je to moje labutí píseň. Už nikdy nechci mít se striptýzem nic společného.“ Nutno podotknout, že mu film řádně vydělal. Na náklady se složil s režisérem Stevenem Soderberghem částkou 6 a půl milionu dolarů. Distribuce se ujala firma Warner Bros a chlapci v červených číslech opravdu neskončili – snímek vydělal 167 milionů.

Miláček žen Channing

Díky muskulaturní fyzičce se měl vždy dobře, v minulosti si vydělával modelingem třeba pro módní dům Dolce & Gabbana. Obdivu žen ale nikdy nezneužíval a v loňském květnu se stal otcem, když mu dlouholetá přítelkyně Jenna porodila dceru Everly. I tak se loni umístil na 17. příčce 50 nejvíce sexy mužů časopisu Glamour.

Channing rád odpočívá v rodinném kruhu nebo při venčení fenky Meeky. Pokud nenatáčí, tráví léto jako když byl malý chlapec – u babičky a dědečka v Alabamě.

Chcete se pořádně zasmát? Podívejte se na komedii Bez kalhot u nás na Primě ve středu ve 22:45 na Primě

reklama