Co nedá spát komisaři Barnabymu? Mrtvola ohlodaná divočákem!

Že by byly ukradené lanýže důvodem k vraždě? Foto: Že by byly ukradené lanýže důvodem k vraždě?Foto: All

Ztichlou vesnicí zazní výtřely. Bývalá modelka Lizzy nachází hrůzný objev. Tělo muže uvázaného ke stromu vypadá, jako kdyby jej někdo umlátil. Martin Wyvern byl velmi bohatý a jeho vražda vyvolává nejeden otazník. Na Primě dnes ve 20:15!

Martinova manželka komisaři Barnabymu prozradí, že se její manžel rozkmotřil s lidmi, kterým pronajímal svůj rodný dům. Ti si v něm zřídili restauraci. Ale to není všechno. Trápila ho také skutečnost, že z jeho pozemku někdo ukradl lanýže za 10 tisíc liber.

Následná pitva Martinova těla ukáže, že bylo pomazáno lanýžovým olejem a ještě za živa žráno divokým prasetem. Pozornost se obrátí k manželce Camile. Ani zdaleka ji totiž nerozhodí Martinova nevěra jako to, že veškerý svůj majetek odkázal dceři Amy z prvního manželství. Když je Amy zavražděna také, stopy zavedou komisaře Barnabyho tam, kde by to nikdo nečekal.

Ze soukromí Neila Dudgeona

  • Třiapadesátiletý anglický herec má dvě děti s producentkou rádia BBC Mary Peatovou.
  • Jeho široký herecký rejstřík zahrnuje práci na divadelních prknech, rozhlasové hry, film i televizní reklamy.
  • Od svého vstupu do seriálu v roce 2011 zažívá nebývalý fanouškovský zájem. Sám ale se smíchem připouští, že se ho lidé nejvíce ptají na psíka Sykese.
  • Jako chlapec byl několikrát vyhozen z nedělní církevní školy. Když se ho novináři ptají, zda je věřící, používá tuto skutečnost jako odpověď: „Prostě mě tam nahoře nechtějí.“

Co řekl o převzetí hlavní role:

„První dny na place při natáčení jsem se cítil jako prvňáček ve škole. A stejně tak dychtivě a se strachem jsem očekával vysílání prvního dílu v televizi. Jak mě fanoušci přijmou? Naskakoval jsem do rozjetého vlaku. Navíc pro mě byla obrovská čest převzít hlavní roli po Johnovi. Ten pocit odpovědnosti byl až příliš intenzivní. Víte, co mi v té době řekl náš pošťák? ‘Všude je to stejné, Neile. Jediné, o co se můžeš snažit, je dělat svou práci tak, jak nejlíp umíš.‘ Chytrá slova, viďte?“

Nezapomeňte sledovat Divokou sklizeň na Primě dnes ve 20:15!

 

reklama