Co uvidíte v neděli? Kájovi z Mordparty pachatel podřízne hrdlo. Přežije to?

Mordparta pátrá po pachateli, který unáší ženy a týrá je, dokud je neusmrtí. Jeho praktiky jsou více než brutální. V ohrožení bude i vyšetřovatelka Naďa. Nejmladší člen Mordparty se dostane během vyšetřování do nebezpečné situace. Přežije? Podívejte se na ukázku.

Další díl Mordparty uvidíte tuto neděli ve 20.15 na Primě.

Sledovat nový seriál Mordparta můžete i na PrimaPlay.

Vyšetřovatelé z Mordparty momentálně neprožívají ideální období. Pavel je rozejitý s těhotnou Vendy, která s ním odmítá komunikovat, hodlá se přestěhovat za prací do Berlína. Naďa zjistila, jak se její nejbližší člověk vlastně živí - svého manžela Marka vyhodila z domu.

Kája se poprvé v šestém dílu seznámí se svou matkou, která emigrovala a její děti ji už nikdy neviděly. Proč to udělala? Proč nechala děti žít v tom, že je jejich matka nezvěstná? Jakou roli v jejich neexistujícím vztahu nese otec, jenž právě umírá? A proč se matka znovu objevila v jejich životě?

 

Mordpartu uvidíte ve 20.15 na Primě již tuto neděli.

Poznejte hlavní postavy Mordparty představené samotným Columbem:

Mordparta - upoutávka (Bartoška postavy)Mordparta - upoutávka (Bartoška postavy)

Poznejte zebrubně všechny seriálové postavy:

Jiří Bartoška  představuje vyšetřovatele Colomba, Vojta Kotek vyšetřovatele Káju, Markéta Plánková vyšetřovatelku Naďu, Pavel Batěk ztvární vyšetřovatele PavlaJiří Bábek šéfa oddělení Milana.

Článek

Mordparta - Vojta Kotek a Jiří Bartoška v roli vyšetřovatelů Foto:

Co můžete od nového krimi seriálu Mordparta čekat? Kvalitu. Podívejte se na upoutávky

28. srpna v neděli na Primě poznáte nové lidské a profesní příběhy ukryté v policejním oddělení Mordparta. Osmidílný seriál Mordparta ukáže stejnou měrou kriminální...

Článek

Mordparta Foto:

Mordparta vás dostane! Přežijete?

Hvězdné obsazení, milostné pletky a brutální zločin. Nový kriminální seriál Mordparta začíná TV Prima vysílat už v neděli 28. srpna. První díl se jmenuje Nevěsta. Přijdete...


–––

reklama