Nicolas Cage nahlédne do budoucnosti ve filmu Proroctví

Nicolas Cage Foto: Nicolas CageFoto: All

Co kdybyste zjistili, že lze všechny katastrofy předpovědět? Věděli byste o každém dalším neštěstí, která se stane, ale nikdo by Vám nevěřil… Zajímá Vás, co taková schopnost udělá s normálním člověkem? Tak si nenechte ujít Nicolase Cage ve snímku Proroctví v neděli ve 22.20 na Prima family.

Proroctví nezůstává u pitvání starých tragédií, ale soustředí se především na událost ve velice blízké budoucnosti. Událost, při které hrozí katastrofa v globálním měřítku. Katastrofa ohrožující existenci celého lidstva.

Kromě poutavého námětu a atraktivního hlavního hrdiny by film Proroctví mohl nalákat i na to, že celá dvouminutová scéna letecké havárie je jeden nepřerušený záběr. Natáčel se dva dny a jeho cílem bylo zachytit co nejrealističtěji padající letadlo. Nakolik je tento pokus zdařilý, už se musíte přesvědčit sami.

Lidská touha po odhalování neznámého a pohledu do budoucnosti je nevyčerpatelná. Ve starověkém Řecku by nevytáhli do boje bez věštby Delfských Pýthií. Proroctví se objevuje i v knize knih - Bibli. V Apokalypse popsáné ve Zjevení svatého Jana jsou podle některých vědců popsány události, které nápadně připomínají výbuch jaderné elektrárny Černobyl.

Havárie letadla je opravdu realistická.

Další ze známých věštců, francouzský lékař Nostradamus, podle výkladu některých „nadšenců“ předpověděl dokonce vládu Adolfa Hitlera a islámskou expanzi do Evropy. Možnost předpovídání budoucnosti zkrátka hlodá člověka už odnepaměti. Nebraňte se proto této lidské slabosti a vydejte se se snímkem Proroctví na napínavou cestu do (ne)známa.

Prima family zapněte v neděli ve 22.20

 

reklama