Další letní Show Jana Krause: Nemanželský syn Jana Wericha, Štefan Margita a farářka Vendula Kalusová

Štefan Margita, Vendula Kalusová i Jiří Werich Petrášek nám poskytli rozhovor dřív, než usedli na červenou pohovku Foto: Štefan Margita, Vendula Kalusová i Jiří Werich Petrášek nám poskytli rozhovor dřív, než usedli na červenou pohovkuFoto: All

Pro syna Jana Wericha byl jednu dobu domovem kojenecký ústav. Štefan Margita si doma nezazpívá. A Vendula Kalusová si domů práci nenosí, tedy doma nekáže. Jací jsou, co mají rádi - než večer usednou u Jana Krause, přinášíme naše tři vlastní rozhovory.

Sledujte další Show Jana Krause ve středu ve 21:30 na Primě!

Štěfan Margita bývá často považován za manžela Hanky Zagorové. Přitom je špičkovým operním zpěvákem, který vystupuje i v Metopolitní opeře.

I když ho na Slovensko nezvou a v Čechách ho také příliš neuslyšíte, příští rok to bude jinak - těšit se můžete na turné s Dagmar Peckovou v Čechách i na Slovensku s názvem „Začínáme končit“.

Naštěstí zatím jen začíná, jinak je to pořád vitální pán. Přesvěčte se na tomto videu:

 

Dalším hostem bude evangelická farářka Vendula Kalusová. Sympatická žena, která si přivydělává jako kaplanka ve věznici, protože jak sama říká, platy v církvi nic moc. Tady si poslechněte rozhovor:

 

A do třetice všeho dobrého a zlého Jiří Werich Petrášek, který se až po smrti svého papírového tatínka dozvěděl, kdo byl jeho biologickým otcem:

 

Doufáme, že jsme vás navnadili. Všechny tři uvidíte v Show Jana Krause ve středu ve 21:30 na Primě.

 


reklama