Další prezidentský kandidát, nahota a výklad budoucnosti v dnešním díle

Show Jana Krause – 21. 9. 2012 - Obrázek 3 Foto: Show Jana Krause – 21. 9. 2012 - Obrázek 3Foto: www.iprima.cz

Do dalšího dílu Show Jana Krause přijali pozvání: hudební skladatel a kandidát na prezidenta VLADIMÍR FRANZ, herečka a režisérka VIKTORIE ČERMÁKOVÁ a koučka a astroložka MIROSLAVA NOVOTNÁ.

Premiéru třetího dílu třetí série Show Jana Krause uvidíte v pátek 21. září ve 21.50 na Prima family.

 
Pan Kraus nejdřív přivítal jako speciálního hosta svou oblíbenou věštkyni Evu Kalivodovou, která už několikrát byla hostem show. Požádal ji, aby se s virgulemi podívala, jak jsou na tom prezidentští kandidáti. Jednotlivě bral jména prezidentských kandidátů. Kdo bude prezidentem podle „drátů“?

 

Moderátor pak přivítal kandidáta na prezidenta. Vladimír Franz mu předal grafický list s mottem Stop vtipkování. „Vy jste právník, ale jste i renomovaný hudební skladatel, učíte na vysoké škole… Jak vás napadlo kandidovat na prezidenta?“ zajímal se moderátor. Host mu vyprávěl, jak se na začátku léta dozvěděl o iniciativě na podporu jeho kandidatury na prezidenta. „Tak jsem se rozhodl, že budu kandidovat,“ dodal host. Probrali spolu, zda by byl pan Franz ochoten vydat rozkaz o vyhlášení války. „Pokud by byla ohrožena naše země…“ vysvětlil Vladimír Franz. Probrali spolu další záležitosti, jako např. finanční podporu, církevní restituce… „Myslím, že ‚pánbu‘ je, jen nevím, jakou má formu. Když lidi mluví o restitucích, někdy to berou jako ‚oni a my‘. Je třeba si uvědomit, že katolická církev byla často nositelem kulturnosti,“ přemýšlel host. Jan Kraus mu přečetl důvody z ankety Blesku, proč by měl, či neměl být prezidentem. „Je modřejší než Klaus – to je jeden z důvodů, proč byste prý měl být prezident. A prý nejsme národ indiánů, to je důvod proti,“ přečetl mu moderátor. Zajímalo ho, co si o tom host myslí. „Kde je psáno, jak má vypadat prezident?“ odpověděl pan Franz. Moderátor se zajímal o „historii“ tetování, které má na sobě pan Franz. Vladimír Franz pak popsal, co má na sobě za obrazy. „Pro mě není metou stát se prezidentem. Ale je pro mě metou ujít tuto cestu…“

 

Druhým hostem byla herečka a režisérka Viktorie Čermáková. „Nedávno jste měla premiéru filmu Svatá čtveřice, my tady máme ukázku,“ oznámil moderátor. Podívali se spolu s diváky na „nahou“ scénu ze sprchy, kde se Viktorie se svými kolegy sprchují. „To byl momentální nápad režiséra. To se točilo přímo v chatičce u moře a užili jsme si u toho celkem srandu,“ prozradila Viktorie. Jana Krause zajímalo, jak herečka brala natáčení nahé scény. „Já bych s tím měl problém…“ prozradil moderátor. „Já tam byla s bráchou, tam nebyl problém…. Já jsem se s režisérem před natáčením bavila o tom, aby mě radši obsadil s bratrem do role toho unaveného páru, abych nehrála tu vášeň s bratrem,“ podotkla Viktorie. Moderátor se jí ptal, zda se jí lépe režírují muži než ženy. „To je spíše o sebevědomí. Aby byl herec stejně nebo podobně sebevědomý jako já. A ne výrazně méně nebo výrazně více,“ vysvětlila režisérka. Moderátor se vrátil k tomu, že scéna, jakou točila Viktorie, by pro něj byla problém. „Myslím, že nahota je jedním z kostýmů herce… Pokud by byla pro něj nahota prostředkem ke kariéře, pak by se mohlo stát, že tam jednou bude stát duševně nahý,“ vysvětlila Viktorie. „Přirozený lidský pocit je stud,“ navázal moderátor. „Já, co je rok dlouhý, nejdu po městě nahej; možná jsem kretén,“ dodal.  

 

Moderátor nakonec představil Miroslavu Novotnou, která se jako host do show sama nabídla. „Čím se zabýváte?“ chtěl vědět moderátor. „Moderní astrologií s koučinkem,“ upřesnila Miroslava. „Co bych mohl získat?“ ptal se moderátor. Vyprávěla, že někteří klienti řeší konkrétní problémy: „Přijde za mnou klientka a řekne, že se chce rozejít s přítelem… Tak jí během tří hodin poradím jak na to,“ vysvětlila paní Novotná. Pak si vzali do ruky moderátorův horoskop. „Vyšlo mi, že ve vztahu potřebujete mít pocit zázemí, pozornost od partnerky,“ prozradila koučka. „Znáte někoho, kdo to nepotřebuje?“ odpověděl moderátor. „Co tam máte ještě?“ ptal se moderátor. „Milujete pozornost,“ odpověděla koučka. „Kdo to nemiluje?“ divil se moderátor. „To neplatí, to si škrtněte,“ vyzval ji Jan Kraus.

reklama