d'Artagnan bude bojovat o to, aby se stal mušketýrem!

d´Artagnan (promo) Foto: d´Artagnan (promo)Foto: archiv Prima

Pondělní večer patří mušketýrům. Ve 20. 15 uvidíte na Primě sedmý a osmý díl, kdy se Athos zaplete s charismatickou a emancipovanou ženou, kterou společnost považuje za čarodějnici. A mladičký d'Artagnan se pokusí stát se oficiálním mušketýrem!

Sedmá epizoda začíná tragickou smrtí mladé dívky, která se snažila předat královně dopis od zámožné komtesy Ninon De Larroque,  ve kterém prosila o práva žen a jejich vzdělávání. Vyšetřování události zavede Mušketýry do světa urozené a osvícené ženy, Ninon, která se dostane Athosovi pod kůži. Charismatická Ninon si na pár momentů obtočí Athose kolem svého prstu.

Jenže kardinál Richelieu dostane nabídku od katolického kostela, zda by nemohl obvinit komtesu z čarodějnictví. Nakonec, když je kardinálův život v nebezpečí, musí Mušketýři dát stranou všechnu nenávist, kterou k němu chovají a pomoci mu, ale také zachránit tuto výjimečnou ženu.

d'Artagnana čeká boj o přežití 

V osmém dílu mají mušketýři plné ruce práce, aby do Paříže přivedli hrůzu nahánějícího Labarge, místního vězně, který byl zatknut za vraždu dvou mušketýrů. Červení strážci, rozhořčeni, že Mušketýři Labarge zadržují, zahájili zlomyslný boj, právě mezi těmito dvěma skupinami. Tato nenávist mezi Mušketýry a Červenými strážci se donesla i králi, který neváhal a unaven touto nekonečnou rivalitou vyhlásil soutěž, která jednou pro vždy vyřeší, která ze skupin je silnější.

D´Artagnan je pevně rozhodnutý, že to bude právě on, který bude vybrán, aby bojoval za Mušketýry a tím dokázal, že mezi ně opravdu patří. Ale ze všeho nejdřív se musí naučit kontrolovat svou zbrklou povahu a bojovat hlavou, ne srdcem.

Článek

Constance si zahraje Tamla Kari  Foto:

Pořádný trapas zažila seriálová kráska při castingu s d´Artagnanem! Oslintala ho!

Někdy se i nepříjemný trapas dokáže zvrhnout ve skvělou pracovní nabídku. O tom může povyprávět mladá herečka, která se během konkurzu setkala se svým budoucím britským...

Článek

Dobříš Foto:

Poznejte další české lokace ze Třech mušketýrů

Většina tří sérií Třech mušketýrů se natáčí v České republice, a tak diváci v každé epizodě mohou poznávat další a další místa, která stojí za to vidět.

 

 

Článek

Klášter Doksany (1. díl) Foto:

Poznejte české lokace z 1. a 2. dílu Tří mušketýrů

První dva díly britského seriálu Tři mušketýři už v pondělí od 20.15 proběhly na televizních obrazovkách. Seriál se stále natáčí v České republice, a tak diváci každou...

 

Zasoutěžte si s Mušketýry:

Článek

Mušketýrská mapa Foto:

Vydejte se po stopách Tří mušketýrů! Prima prázdninová soutěž právě startuje!

Prožijte s námi prima letní dobrodružství. Vydejte se po stopách našeho nového letního seriálu Tři mušketýři.

Tři mušketýry uvidíte každé pondělí ve 20.15 na Primě!

Článek

Tři mušketýři  Foto:

Britští Mušketýři jsou reklamou na Českou republiku. Podívejte se, kde všude se natáčeli

Britský televizní seriál Tři mušketýři má pro českého diváka neodolatelnou lahůdku. Zatímco sledujete příběh čtyř zdatných ochránců krále Ludvíka, se seriálem poznáváte i...


reklama