Divadelní castingy před velkou porotou jsou za námi

CSMT Divadelní casting 3 Foto: CSMT Divadelní casting 3Foto: Prima

Prvními castingovými koly prošlo více než 6 000 talentů. Před porotou se střídali zpěváci, tanečníci, mágové, imitátoři, nechyběla ani vystoupení se zvířaty. Že jde o soutěž talentů bez věkového omezení, dokazuje i stáří účastníků. Nejmladšímu byly 3 roky, nejstaršímu 87 let.

Do dalších bojů postoupilo na tři sta nejvýraznějších adeptů na vítězství. Představili se před porotou ve složení Lucie Bílá, Jan Kraus a Jaro Slávik a také před moderátory soutěže Jakubem Prachařem a Martinem Pyco Rauschem. Tato kola se odehrála na prknech, která znamenají svět – v divadlech. V Praze v Národním divadle, v Brně v Mahenově divadle a v Bratislavě také v prostorách Národního divadla.

 

O dalším postupu talentů rozhodovali při divadelních castinzích pouze porotci. K úspěchu od  nich bylo třeba získat minimálně dvě ANO. Diváci uvidí na obrazovkách Televize Prima a TV JOJ záznamy těchto úvodních bojů. Nyní nás čeká tzv. velký třesk, kdy porota vybere semifinalisty do živých přenosů. V semifinálových kolech rozhodují o postupu diváci svými SMSkami. Porota již jednotlivé výkony jen slovně hodnotí. Může, ale nemusí udělit divokou kartu, jíž pošle do finále účastníka, kterého diváci přímo nevybrali. O vítězi ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT však nakonec rozhodnou jen diváci.

 

Sledujte první díl jediné originální talentové soutěže ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT v neděli 29.8. ve 20.00 na Primě!

reklama