Dnes večer startuje na Primě Show Leoše Mareše

Show Leoše Mareše - Obrázek 1 Foto: Show Leoše Mareše - Obrázek 1Foto: archiv FTV Prima

Už dnes večer bude mít na obrazovce televize Prima premiéru Show Leoše Mareše. Jak název napovídá, jedná se o novou talk show moderátora Leoše Mareše, která se bude vysílat od pondělí do čtvrtka v čase okolo půlnoci.

V prvním díle se v 00:05 divákům představí režisér Jiří Vejdělek a herečka Anna Linhartová, pro kterou si navíc Leoš přichystal velké překvapení.

Show Leoše Mareše - Obrázek 2 Foto:

Show Leoše Mareše je formát původně určený pro vysílání na lifestylové televizi Mňam TV. FTV Prima a CE Media, provozovatel Mňam TV, uzavřely obchodní dohodu, jejíž součástí je právě i sdílení Show Leoše Mareše. Ta se bude v premiéře vysílat na TV Prima, reprízovat ji pak bude Mňam TV druhý den v dopoledních hodinách. Mňam TV navíc v pátek odvysílá výběr toho nejlepšího, co se v show za uplynulý týden odehrálo.

„Jsme rádi, že můžeme tento pořad sdílet se silným partnerem. Spolupráce s Primou pro nás má jednoznačný ekonomický smysl a velmi ji oceňujeme,“ uvedl Pál Milkovics, generální ředitel společnosti CE Media.

Podívejte se na pozvánku:

„Propojení na úrovni obsahu je prvním krokem naší spolupráce, její rozšíření plánujeme v následujících měsících,“ dodává Vladimír Pořízek, výkonný ředitel skupiny Prima.

Show Leoše Mareše - Obrázek 3 Foto: Show Leoše Mareše - Obrázek 3Foto: archiv FTV Prima

Show Leoše Mareše má padesátiminutovou stopáž a je postavena na konceptu amerických late night shows. V každém vysílání se diváci mohou těšit na dva zajímavé hosty v netradičních situacích, zajímavé rozhovory a spoustu Marešova osobitého humoru.

reklama