Dnešní Zprávy budou o Ivětě Bartošové: Proč tak tragicky ukončila svůj život?

Dnešní Zprávy budou věnované Ivetě Bartošové Foto: Dnešní Zprávy budou věnované Ivetě BartošovéFoto: All

Zprávy věnujeme výlučně tragickému osudu Ivety Bartošové. 48-letá zpěvačka sužovaná depresemi se dnes rozhodla ukončit svůj život. Spáchala sebevraždu, která vyvolává řadu otázek. A my se na ně pokusíme odpovědět.

Mohl ji dohnat k osudnému činu neustálý zájem fotografů, kteří dnem a nocí hlídkovali před jejím domem? Nebo jen prostě neunesla tíhu svého emocemi zmítaného života? Natáčeli jsme přímo na místě tragické události a hovořili se svědky, stejně jako s jejími přáteli a rodinou. Promluví léčitel Jan Saavedra i její ochránce a obdivovatel Zdeněk Macura

Prali jsme se psychologů , co ji mohlo k tomuto činu dohnat. A také, nakolik je podobný způsob odchodu ze světa typický pro tak křehké osoby, jakou Iveta byla.

Navíc Ivetina smrt má i několik zvláštních symbolů. Zemřela v den narozenin svého manžela Josefa Rychtáře. A stalo se to na železničním přejezdu - stejně jako 29 lety zpěvákovi Petru Sepéšim, který byl její velkou životní láskou. I tyto tragické události připomeneme.

Dívejte se na mimořádné Zprávy s řadou exkluzivních informací a rozhovorů. Provázet vás jimi budou Klára Doležalová a Karel Voříšek od 18.55 na Primě.

 

reklama