Dnešní Zprávy: Jak na reklamace, vše o slevách plus tipy, co na horách

Karel Voříšek Foto: Karel VoříšekFoto: All

Vánoce ještě neskončily, ale povánoční slevy už jsou tady. Obchodníci pilně přeceňují a první otevřené obchody už nabízejí zajímavé ceny. Prodejci doufají, že slevové mánii propadnou i lidé, kteří pod stromečkem našli místo konkrétního dárku obálku s poukazem nebo s penězi. A nákupy se mohu skutečně vyplatit. Třeba počítače a tablety se dají pořídit až o 80 procent levněji než v době před svátky. Provedeme vás nejzajímavějšími nabídkami a tipy.

 

Jak na reklamace? Přestože zákon o ochraně spotřebitele stanovuje postup při reklamcích poměrně jasně, firmy nás často nutí k věcem, které bychom dělat rozhodně nemuseli. Nebo na nás tlačí, abychom se vzdali některých svých práv. Ukážeme vám, jaké jsou nejčastější omyly při reklamacích a co si určitě nemusíte nechat líbit.

Na horách moc sněhu není. Lyžují zatím jen ti největší nadšenci. O to zajímavější je návštěva Krkonšského muzea ve Vrchlabí, které připravilo originální výstavu lyží a lyžařských potřeb. Kousky, které tu najdete, se už totiž dneska určitě nikde nevidí. Těšit se můžete třeba na lyže skládací nebo dokonce erotické. Nezapomeňte si naladit večerní Zprávy. Na Primě začínají jako vždy v 18:55 a provázet vás jimi budou Klára Doležalová a Karel Voříšek.

reklama