Do vedení PR oddělení v FTV Prima nastupuje David Vaníček

David Vaníček Foto: David VaníčekFoto: All

K 30. dubnu odchází z pozice vedoucího PR oddělení ve společnosti FTV Prima Václav Mazánek a nahradí ho dosavadní programový producent zpravodajství na Nově David Vaníček.

David Vaníček (29) je svobodný, vystudoval management cestovního ruchu a v médiích se pohybuje od svých devatenácti let. Už od posledního ročníku střední školy pracoval jako reportér a grafik v regionálních novinách, externě působil jako reportér Rádia Impuls. Dalších devět let strávil na TV Nova nejprve jako krajský reportér, později jako live reportér a moderátor Ranních Televizních novin a publicistického pořadu Střepiny. Podílel se také na pilotních dílech pořadu Backstage pro českou verzi MTV. V posledním roce působil jako programový producent zpravodajství. Zájmy: média, squash, jogging, posilovna, cestování, hudba, dobré jídlo.

"Nabídka FTV Prima je pro mě zatím největší profesní výzvou a velmi si vážím důvěry, kterou jsem dostal. Po devíti letech rozhodně není na škodu změnit působiště, teď znovu cítím silnou motivaci, výzvu, a to mám rád," okomentoval změnu David Vaníček.

 

reklama