Dokáží Reportéři na vaší straně zachránit život? A dokážete to vy?

Reportéři na vaší straně - Monika Zajícová Foto: Reportéři na vaší straně - Monika ZajícováFoto: All

V sobotu v šest večer vás na Prima family čekají Reportéři na vaší straně – speciál s tématy, která jinde nenajdete. A co pro vás připravujeme tentokrát?

Znova v domovině

Slavní koně převalského z Českého chovu se vrátili do Mongolské stepi. V jejich stopách se vydala Filipa Šebová. V Ulanbátaru jí ukradli mobilní telefon, ale kromě toho zažila i mnoho nezapomenutelných zážitků, o které se s vámi podělí.

Internetoví vyděrači dětí

Znají vaše děti své internetové kamarády? A znáte je vy? Virtuální svět, který dokáže zničit život a zabít iluze kvůli jediné fotografii.

Dokážete zachránit život?

Kurz první pomoci jako velkolepá a naprosto vyčerpávající hra. Dokáže naše reportérka zachránit život v okamžiku, kdy to čeká nejméně a kdy už je k smrti unavená?

Nejúžasnější projevy počasí

Monstrózní, hrůzostrašné, smrtící, ale na druhou stranu přitažlivé a neobyčejně krásné. Uvidíte třicet nejúžasnějších tváří počasí, řekneme vám, kde je uvidíte.

Psi mají zkažené zuby

Jak často čistíte svému psovi zuby? Ne, není to žádný nesmysl. Naše reportérka Lenka Kovandová vám řekne jak poznáte, že vašeho psa bolí zuby a uvidíte, co v takovém případě dělat.

Život na míru a na dluh

Už jste určitě někdy potkali nápadně vysokého člověka a ruku na srdce, kdo z vás se za ním neotočil. Ale napadlo vás, jak se takovým lidem žije? Velcí lidé s velkými problémy.

Absurdity týdne

Dění kolem nás očima Míši Novákové je plné absurdních výroků i situací. Konec konců, žijeme v Čechách, ne?

V sobotních Reportérech speciál se toho samozřejmě dozvíte mnohem víc. V šest večer na Prima family. Těší se na vás moderátorka Monika Zajícová.

reklama