Domů tě posílali v kazetách – poznali byste nápovědu v Kdo je kdo?

Kdo je kdo (2) Dolly Buster Foto: Kdo je kdo (2) Dolly BusterFoto: archiv Prima

Ve čtvrtek ve 21:30 na Primě uvidíte další epizodu soutěžního, ale i zábavného pořadu Kdo je kdo? Jako vždy soutěží hvězdná porota v čele s Alicí Bendovou a Danou Morávkovou. A hned první hádání bude velice zábavné.

Jeden ze členů moderátorského a pěveckého dua Těžkej Pokondr bude mít hned v prvních minutách o čem přemýšlet. Jeho hádankou nebude totiž nikdo jiný než ikonická pornostar Dolly Buster. A první nápověda, která padne? "Domů tě posílali v kazetách." Sáhněte si do svědomí, kdo z nás by to uhodl?

Kromě lechtivé hádanky, kterou nám názorně předvede i hosteska Květa, uvidíte ale i daleko nevinnější zábavu. Co by vás napadlo během nápovědy: "Umíš se plácnout přes kapsu" anebo "Domácích škůdců se nebojím." Ano, jedná se o světoznámou animovanou postavičku, která je fenoménem hlavně v Čechách. Dana Morávková ukázala, že zcela umí využívat svoji ženskou intuici a animovaná postavička ji napadla hned. Nejdřív to byl kačer, ale poté Krteček.

Týmy tentokrát budou "prorážet"

Daleko zábavnější hádání však padlo na Alici Bendovou a její tým. Sama Alice totiž měla uhodnout věci, které byly poněkud lechtivějšího charakteru. Tak kupříkladu to bylo párátko. Nechápete? Alice měla na první dobrou jasno a zeptala se v podstatě napřímo: "Prorážím? Jsem na elektriku?" Nemluvě o tom, že následovala další "prorážecí technika" – sbíječka.

Podívejte se na další zábavný díl Kdo je Kdo? už tento čtvrtek ve 21:30 na Primě!

Podívejte se na rozhovor s Petrem Vondráčkem:

Článek

Hádej, kdo lže? Petr Vondráček Foto:

Velikost IQ neměříme, ale umění dovtípit se, říká Petr Vondráček

Petra Vondráčka můžete znát z podobného zábavného pořadu Hádej, kdo jsem. Již tento čtvrtek ho však uvidíte v další moderátorské roli. Tentokrát budeme soutěžit v...

reklama