Dopřejte si film Muž proti muži: Vousatý Pierce Brosnan versus Liam Neeson

Poznáte, že to je Pierce Brosnan?  Foto: Poznáte, že to je Pierce Brosnan? Foto: All

Dva slavní herci stanou proti sobě v dramatu z období po americké občanské válce. Liam Neeson a Pierce Brosnan svými kamennými pohledy nedají druhému prostor k ústupu a my se tak můžeme těšit na souboj opravdu silně nesmiřitelných povah. V pátek večer ve 23.15 na Primě.

Krásná příroda Ruby Mountains v americkém státě Nevada se stane dějištěm kruté hry na kočku a myš. Ocitneme se totiž v období, kdy ještě v lidských myslích doznívají hrůzy známé americké války Severu proti Jihu.

Ústřední dvojice tvrdých mužů se postará nejen o dramatické chvíle, ale také o neuvěřitelnou dávku napětí.

Jednoho ze dvou rivalů – Gideona – představuje Pierce Brosnan. Velmi dobře jej známe z jeho mužně průbojné stylizace nezdolného, ale stále upraveného agenta 007.

Poznali byste Pierce Brosnana?

O to pro vás bude možná větší překvapení, jak filmaři tuto hereckou hvězdu v thrillerovém westernu vymódili. Možná, že jej v prvním momentu ani nepoznáte.

Husté vousisko v trochu mušketýrském stylu z něj udělá tvrdého amerického horala prodchnutého bojovným duchem.

 

Trochu hořkého smyslu pro humor a ohnivě pronikavý pohled mu však zůstane, a tak si užijete známého herce i v tomto snímku se vším všudy.

Filmaři zprvu s Brosnanem nepočítali, původně byl jako představitel této role ohlášen Richard Gere.

Po několika měsících příprav se ale jako lepší volba ukázal slavný představitel chlapáků á la agent 007.

 

 

Charismatický Liam Neeson

Liam Neeson, který byl za své ztvárnění Oskara Schindlera v Schindlerově seznamu nominován na mnoho ocenění, odkryje v tomto westernu zcela jinou stránku svého hereckého umění. Zatímco ve filmu o odvážné záchraně mnoha Židů byl umírněný, přemýšlivý a jakoby uzavřený do sebe, v Muži proti muži rozhoří na jeho tvářích oheň. Rozevlátý, emocemi zmítaný plukovník Carver, který vidí už jedinou náplň svého života v pomstě za smrt své ženy a dětí, je dokonalým protipólem tvrdě strohého Brosnanova Gideona.

Liam Neeson jako plukovník CarverLiam Neeson jako plukovník Carver

Napínavý historický příběh vás seznámí s neobvykle nádhernou přírodou nevadských hor. Krása tu ale bude spojena nejen s drsnými přírodními podmínkami, ale také se všudypřítomným nebezpečím smrti, která může přijít opravdu odkudkoli.

Boj na život a na smrt sledujte v pátek ve 23.15 na Primě.

Článek

Avatar - Jake Sully a Neitiri se do sebe zamilují

Avatar - nenechte si v sobotu večer ujít nejúspěšnější film všech dob!

Vrtulníky střílejí na létací draky, na kterých sedí přerostlí kříženci kočky a Šmoulů. Je mezi nimi i jeden, který mezi ně nepatří, a přesto za ně bojuje. Vítejte na ...

Článek

 

reklama