Drsňák Steven Seagal uprostřed boje: Únos z vězení

Být soukromým vojákem je lukrativní - žoldáci riskují život za vysoké peníze. Touhu po dobrodružství musejí mít v krvi. Když je někdo zlikviduje, jejich blízcí se o tom nemusejí dovědět. Vojenské pocty se jich netýkají. Podívejte se na akční film Únos z vězení v sobotu ve 22:10 u nás na Primě!

Zdálo se to jako snadný džob. Bývalí mariňáci, dnes žoldáci Cross (Steven Seagal) a Manning (Steve Austin) dostali zajímavou a na první pohled lehkou zakázku: dát pozor na vyklízení tajného vězení. Všichni vězni mají být převezeni do jiného zařízení. Noc před převozem jsou ale do nápravného zařízení naopak přivezeny dvě vězenkyně. Nikdo neví, co jsou zač. Někdo na ně ale má zálusk, protože je věznice krátce po jejich příjezdu napadena černooděnci.

Odhalení totožnosti záhadných krásek přinese hrůzné vědomí skutečnosti, že se Cross s Manningem dostali do pěkné šlamastyky. Samantha (Steph Song) má v těle implantát s tajnými informacemi. Kdyby se jí něco stalo nebo kdyby náhodou zemřela, informace se smažou, což by mohlo mít nedozírné následky.

 

Únos z vězení - Obrázek 2 Foto:

Pestrý život Stevena Seagala

  • Tenhle učitel bojového umění Aikido rozhodně nespí na filmových vavřínech. Naopak je znám jako jeden z nejaktivnějších herců. K jeho oblíbeným aktivitám patří například ochrana životního prostředí a boj za záchranu divoké zvěře; často se angažuje v organizování finančních sbírek, ve kterých jeho jméno opravdu pomáhá.
  • Mnohé překvapí, že se několikrát angažoval v politice. Je pravověrným fanouškem ruského prezidenta Vladimira Putina, kterého považuje za jednoho z největších žijících politiků: „Byl bych neskonale rád, pokud bych mohl Putina považovat za svého bratra.“ Tento a podobné další výroky způsobily, že se od Seagala zcela distancovalo Estonsko. Seagal má doživotní zákaz vstupu na území země. Je kupodivu, že podobný zákaz nevydala Ukrajina, kterou herec neváhal označit za zemi kontrolovanou fašisty.
  • Steven Seagal má sedm potomků se čtyřmi ženami. Jeho první dcera Ayako Fujitani je úspěšnou herečkou a spisovatelkou.

 

Dejte si drsňáka Stevena Seagala v akčním filmu Únos z vězení u nás na Primě v sobotu ve 22:30!

reklama