Dvě zrcátka TýTý pro redakci zpravodajství FTV Prima

Moderátorka Klára Doležalová, šéfproducent zpravodajství a publicistiky Jan Punčochář a šéfredaktorka zpravodajství a publicistiky Jitka Obzinová Foto: Moderátorka Klára Doležalová, šéfproducent zpravodajství a publicistiky Jan Punčochář a šéfredaktorka zpravodajství a publicistiky Jitka ObzinováFoto: FTV Prima

Lepší zpětnou vazbu od diváků si redakce zpravodajství FTV Prima pod vedením Jitky Obzinové nemohla přát. Ceny TýTý si odnesli Karel Voříšek (osobnost televizního zpravodajství) a Josef Klíma (osobnost televizní publicistiky).

Oba se shodli na tom, že dostali lano se zajímavou pracovní nabídkou v pravý čas. "Děkuju Jitce Obzinové, že mi zavolala," jásal Karel Voříšek už na pódiu při přebírání ceny, která "sluší" celému týmu Zpravodajství (Prima On-line se s gratulací k úspěchu přidává). Když volal svou okřídlenou větu: "Prima jede!" (kterou končí každé vysílání), platilo to pro vítězný večer TýTý na 1000 %.

Exkluzivní rozhovor Karlem Voříškem si přečtěte ZDE.

 

Také Josef Klíma zdůraznil, že "jeho" zrcátko patří všem kolegům, kteří se na pořadu Očima Josefa Klímy podílejí. "Není nás moc, ale daří se nám," usmíval se muž, který se stejně jako Karel Voříšek stal v průběhu loňského roku tváří Primy a ukazuje se, že to byla nadmíru prozíravá sázka.

Šéfredaktorka zpravodajství a publicistiky FTV Prima Jitka Obzinová Foto: FTV Prima

Šéfredaktorka zpravodajství a publicistiky FTV Prima Jitka Obzinová. Foto: FTV Prima

 

 

 

reklama