Exkluzivně z filmu Martin a Venuše: Tomáš Hanák pásl kozy

Martin a Venuše - Tomáš Hanák pase kozy Foto: Martin a Venuše - Tomáš Hanák pase kozyFoto: All

Tomáš Hanák se rozpovídal, jak se dokáže postarat o své děti. Přesně to řeší nová rodinná komedie Martin a Venuše, kde Hanák hraje šéfa firmy, kterému se nečekaně obrátí život na ruby. Původní záměr byl, že skončí jako pasáček koz, do filmu se ale tyto scény nevešly.

Jak tatínkovi co nejvíc zavařit? Co třeba mu nasadit vši do vlasů? I takový nápad mají filmové dcery Marka Taclíka v nové české komedii Martin a Venuše, aneb když hlídá táta.

 

 

 

 

Podívejte se, jak Tomáš Hanák pásl kozy:

 

 

Jaký je Tomáš Hanák otec?

Zvládl byste, stejně jako filmový hrdina, postarat se sám měsíc o své děti?
Myslím, že bych to zvládl, ale dítě by trošku trpělo. Rozhodně by nenacházelo stejný luxus, jako že by třeba mělo denně čisté oblečení, ale mělo by týdně čisté oblečení. Chleba by nebyl denně čerstvý, ale byl by měsíčně čerstvý. A taky bych si nastavil takový systém, který by byl dobrodružnější. Už mám nějakou zkušenost, i když ne měsíční, ale několikadenní, že dětem to vůbec nevadí. Strašně rychle si zvyknou a vybočení z běžného řádu dnů je vždy vítané.

 

Ve filmu dají děti tatínkovi pěkně zabrat. Stalo se vám, že vás některý z potomků podobně pozlobil?
Mám tři děti, každé z jiného manželství, takže nezlobily všechny tři dohromady, ale prováděly to individuálně. Nejmladší synek je velmi hubený a tak se velmi dovedně dokáže skrýt třeba v pověšeném županu, nebo jen do stínu za panty dveří, a když přijde zmučený unavený pětapadesátiletý muž domů a vyskočí na něj ze županu něco, navíc s něčím na hlavě, tak skutečně je infarkt za dveřmi.  Děti prostě baví nám rodičům ztrpčovat život.
 

 

Film o filmu Martin a Venuše, když hlídá táta:

reklama