Exkluzivní záběry ze studia: Proč Kratochvílová a Šebrle přijali nabídku na moderátory?

Nová moderátorská dvojice FTV Prima Gabriela Kratochvílová a Roman Šebrle - Obrázek 5 Foto: Nová moderátorská dvojice FTV Prima Gabriela Kratochvílová a Roman Šebrle - Obrázek 5Foto: Lenka Hatašová / FTV Prima

Už v neděli 29. června v rámci „super prima neděle“ uvidíte od 18:55 na Primě nové moderátory našich hlavních zpráv. Jak se Česká Miss Gabriela Kratochvílová a atlet Roman Šebrle připravují na svoji novou roli?

"Myslím, že taková nabídka chodí jednou za život a bylo to tak velkolepé, že nebylo na místě říkat: ne," říká nová moderátorka Zpráv FTV Prima Gabriela Kratochvílová.

"Je pravda, že já jsem to chvíli zvažoval, ale opravdu se to nedalo odmítnout, zvlášť, když vám ta práce příliš nezasahuje do zaběhnutých věcí," souhlasí se svojí novou kolegyní bývalý český atletický vícebojař a olympijský vítěz v desetiboji z roku 2004 Roman Šebrle.

Jak se na moderování zpravodajské relace připravují a jaké jazykolamy se naučili?

Podívejte se na naši reportáž s exkluzivními záběry ze zpravodajského studia naší televize:

V rámci „super prima neděle“ 29. června 2014 uvidíte na Primě také první díl nového původního seriálu Svatby v Benátkách a televizní premiéru filmu Jana Hřebejka Svatá čtveřice.

Článek

Nová moderátorská dvojice FTV Prima Gabriela Kratochvílová a Roman Šebrle Foto: Lenka Hatašová / FTV Prima

Rozhovor! Roman Šebrle je bojovník a má rád výzvy! Bude moderovat Zprávy FTV Prima

Bývalý světový rekordman v desetiboji Roman Šebrle bude nyní lámat rekordy v hlavních zprávách jako moderátor! Jak se na svou novou roli těší, jak se mu spolupracuje s ...

Článek

Moderátorská dvojice Gabriela Kratochvílová a Roman Šebrle Foto: FTV Prima

Zprávy FTV Prima posílí Gabriela Kratochvílová a Roman Šebrle

Zprávy FTV Prima posílí nová dvojice. V roli moderátorů se vůbec poprvé představí Česká Miss 2013 Gabriela Kratochvílová a desetibojař Roman Šebrle.

reklama