Nějak se to komplikuje se skvělou Meryl Streep

Zamilovat se můžeme i v padesáti! Foto: Zamilovat se můžeme i v padesáti!Foto: All

Myslíte si, že když vám je 45+, máte dospělé děti a jste rozvedení, už vás nemůžou potkat pořádné trable v lásce? OMYL! Přesvědčí vás o tom nezapomenutelní Meryl Streep, Alec Baldwin a Steve Martin v americké komedii plné jemného humoru Nějak se to komplikuje.

Jane (Meryl Streep) opustil manžel kvůli mladší a krásnější ženě. Následoval rozvod a deprese. Ale to už je dávno, tedy vlastně bylo to před deseti lety. Teď je z Jane úspěšná podnikatelka, má dospělé děti a slibně se rozvíjející nový vztah s citlivým architektem Adamem (Steve Martin).

Jenže co čert nechtěl, na promoci syna potká svého exmanžela (Alec Baldwin) a nad vínem oba zjistí, že ta pradávná jiskra mezi nimi stále ještě nevyprchala. Začnou si spolu aférku, kterou musejí skrývat před dětmi, Janiným nápadníkem Adamem i Jakeovou současnou ženou. A život se začíná komplikovat…

Perličky z natáčení:

* Alec Baldwin řekl v noční show Davida Lettermana, že pro jeho „nahé“ scény byl použit dvojník.

* Ve scéně, kdy Meryl Streep mluví po telefonu se svojí filmovou dcerou, ji Baldwin totálně vyvedl z míry, když ji znenadání políbil. Herečka dokonce spletla svoji repliku, ale dokázala to dohrát a režisérka nakonec scénu ve filmu nechala.

* Ani v Hollywoodu se občas nevyhnou chybám. Ve scéně, kdy Jane vyskočí z hotelové postele, protože je jí špatně, má rovné vlasy. V dalším záběru ale dobíhá do koupelny s kudrnami.

* Nějak se to komplikuje byl kasovní úspěch. Natáčení a honoráře stály sice 75 milionů dolarů, ale film vydělal trojnásobek!

Podívejte se na ukázku:

 

Romantickou komedii má na svědomí úspěšná režisérka Nancy Meyers, královna tohoto žánru. Proslavila se komedií Past na rodiče o rozdělených dvojčatech, které se náhodou setkají na letním táboře. Následoval vynikající a vtipný film Po čem ženy touží, v němž je Mel Gibson nadán schopností slyšet to, co si myslí dámy v jeho okolí.

 

Stejně výborná je i komedie Lepší pozdě nežli později, kde v hlavních rolích excelují Jack Nicholson a Diane Keaton. V roce 2006 natočila Nancy Meyers zamilovanou rom-kom Prázdniny o dvou nezadaných mladých ženách, které si na Vánoce vymění domy, což naprosto změní celý jejich život, samozřejmě k lepšímu. Obsadila tam Kate Winslet, Cameron Diaz, Jude Lawa a byl to trhák! Nějak se to komplikuje z roku 2009, je zatím posledním filmem této režisérky.

Na co se můžete těšit:

* Skvělý nadčasový humor

* Brilantní herecké výkony

* Zábavné zápletky

Článek

Film Stmívání - Obrázek 1 Foto: SPI film

Stmívání, Asterix a Obelix a další filmy zdarma na naší PrimaPLAY

Obslužte se sami. Nandejte si, na co máte chuť. V naší PrimaPlay najdete většinu našich pořadů a vždy i několik filmů zdarma.

 

Článek

Harry Potter bude nesmrtelný :) Foto: blog.wordnik.com

Filmy a seriály jak je neznáte! Čtyři šokující teorie fanoušků

Nesmrtelný Harry Potter i Příběh hraček je totéž co Živí mrtví – a další teorie diváků, které dávají překvapivě mnoho smyslu!

 

reklama