Finálová brána otevřena pro NH6 a DeaMen

Finálová brána otevřena pro NH6 a DeaMen 4 Foto: Finálová brána otevřena pro NH6 a DeaMen 4Foto: All

Ve finále jediné originální talentové soutěže ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT uvidíme bratrskou rapovou formaci NH6 a dvojici silových akrobatů DaeMen.

Nejvyšší počet diváckých SMS hlasů poslal NH6 do finále přímo. DaeMen postoupili do finálového boje o výhru díky rozhodnutí poroty - Jaro Slávika, Lucie Bílé a Jana Krause.

Diváci svými SMS hlasy podporovali své favority již od minulé neděle a jako největší talent šestého semifinále ocenili nevidomé rapující bratry Nora a Heňa vystupující pod názvem NH6. Hned za nimi se o druhé a třetí místo dělilo duo DeaMen a romské dívčí trio Sabrosa. Ti se tak dostali do rozstřelu, ze kterého jako postupujícího finalistu porota vybrala DaeMen. Výhra 100 tisíc EUR (téměř 2,5 milionu korun), angažmá v Las Vegas a účast na světovém finále Got Talent je tak pro NH6 a DeaMen o kousek blíž.  

 
V šestém semifinálovém kole vysílaném v přímém přenosu z brněnského výstaviště se kromě postupujících finalistů představili také kouzelník ze staré školy Zdeněk Kožušník, 8letý hiphoper Jarko Krigovský, mladí tanečníci Vanesa Šanková a Marek Peťko, skupina Queenie, zpěvačka Kristýna Procházková a taneční skupina Phantoms Crew, kterou do boje o výhru vrátil po vypadnutí ve Velkém třesku divácký zájem. Speciálním hostem dalšího talentového večera byla zpěvačka Marta Jandová. Ta svým vystoupením nažhavila diváky hned na začátku přenosu.


Poslední osmička semifinalistů se představí už příští neděli 21. listopadu ve 20.00 na Televizi PRIMA a TV JOJ. Hlasovat pro ně je možné už nyní. Systém hlasování je jednoduchý. Každý ze semifinalistů má pro telefonické hlasování přiřazený svůj kód. Stačí tedy poslat kód podporovaného talentu na telefonní číslo 906 02 13. Informace o talentové soutěži ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT najdete také na stránkách www.csmatalent.tv.

reklama