Finálová štěstěna se usmála na sestry Winklerovy a Křečkovy muže

ČSMT: sestry Winklerovy Foto: ČSMT: sestry WinklerovyFoto: All

V dalším semifinálovém kole byly podle diváků nejtalentovanějšími semifinalistkami sestry Winklerovy. Nejvyšší počet diváckých SMS hlasů je poslal přímo do finále jediné originální talentové soutěže ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT.

V přímém přenosu televizí PRIMA a TV JOJ pak ještě porota - Jaro Slávik, Lucie Bílá a Jan Kraus rozhodli o druhém finalistovi tohoto kola – Křečkových mužích.

Podle diváků, kteří svými SMS hlasy podporovali své favority již od minulé neděle, se jako největší talent čtvrtého semifinále projevilo pěvecké duo sester Kataríny a Zuzany Winklerových. Těsně za nimi se nejvíce líbili také Křečkovi muži T-BASS a Lucie Smolíková se psem Angelem. Ti se v počtu diváckých hlasů umístili na druhém a třetím místě a dostali se tak do rozstřelu, o jehož vítězi rozhoduje porota. Ta nakonec do finále poslala taneční skupinu Křečkovy muže T-BASS. K výhře 100 tisíc EUR (téměř 2,5 milionu korun), angažmá v Las Vegas a účasti na světovém finále Got Talent jsou tak sestry Winklerovy a Křečkovi muži T-BASS o kousek blíž.  

 
Ve čtvrtém semifinálovém kole vysílaném v přímém přenosu z brněnského výstaviště se kromě postupujících finalistů představila také vitální zpívající důchodkyně Magdaléna Lipke, skupina Long Vehicle Circus se svou choreografií na chůdách, romská taneční skupina Salut Roma, Zuzana Saparová a F Dur Jazz Band, diváci viděli i zpěváka Antona Toráče. Překvapením večera, které se odehrálo hned v úvodu, bylo vystoupení hudební skupiny NightWork.


Dalších osm semifinalistů se představí už příští neděli 7. listopadu ve 20.00 na Televizi PRIMA a TV JOJ. Hlasovat pro ně je možné už nyní. Systém hlasování je jednoduchý. Každý ze semifinalistů má pro telefonické hlasování přiřazený svůj kód. Stačí tedy poslat kód podporovaného talentu na telefonní číslo 906 02 13.

reklama