FOTOGALERIE: Jak vám to slušelo v Karlových Varech s tvářemi Primy?

Selfie Ngo Thien Long s Gabi Kratochvílovou Foto: Selfie Ngo Thien Long s Gabi KratochvílovouFoto: Ngo Thien Long

Další zastávkou naší akce "Prima jede... za vámi" byly o uplynulém víkendu Karlovy Vary. Děkujeme všem, kteří na prostranství před poštou přišli! Podívejte se na fotografie, které jste nám poslali.

Zpravodajská roadshow TV Prima zazářila o uplynulém víkendu v Karlových Varech. Prostranství před poštou zaplnily rekordní davy zvídavých diváků, kteří na vlastní oči chtěli spatřit unikátní mobilní studio, z něhož se živě vysílají Zprávy FTV Prima. Ty moderovali Gábina Kratochvílová a Roman Šebrle, kteří jsou po premiéře v Brně už ostřílení.

"I když to tak nevypadalo, v sobotu nám nakonec počasí přálo, takže to byl nádherný den. A mile mě překvapilo a potěšilo, že byla obrovská účast diváků i v neděli, kdy už tak pěkně nebylo, za což jim moc děkujeme. Byla to krásná atmosféra," říká Roman Šebrle.

"Tentokrát už jsem věděla, do čeho jdu, takže jsem nebyla tak nervózní. Díky tomu jsem si to užila snad i o trochu víc než v Brně. Ale lidé ve Varech byli stejně úžasní," oddychla si Gábina Kratochvílová, která měla obrovskou radost, že se potkala se svým idolem. „Pan Pohlreich je úžasný, jsem jeho velká fanynka a překvapilo mě, že je ve skutečnosti moc hodný a milý,“ dodala se smíchem Gábina.

Diváci nechtěli Pohlreicha vůbec pustit

Krásné počasí i atmosféru si pochvaloval i již zmíněný šéfkuchař Zdeněk Pohlreich, který si tam rovnou střihl generálku nové řady Ano, šéfe!, kterou nyní začíná natáčet.

Před autogramiádou si totiž zašel na oběd s moderátorskou dvojicí Gábinou a Romanem, k nimž se přidala i šéfka zpravodajství Jitka Obzinová. Ta si objednala těstoviny, které ale vypadaly poněkud zvláštně. „Ode mě by to vypadalo asi trochu jinak,“ podotkl nezvykle mírně Pohlreich, který raději ani neochutnal. Zato Roman Šebrle byl o něco odvážnější. „Ehm, chutná to lépe, než to vypadá,“ dodal Roman, který byl rád, že si objednal něco úplně jiného.

Po obědě je čekala autogramiáda, ze které diváci Zdeňka Pohlreicha nechtěli vůbec pustit. Málem to až vypadalo, že fotku s drsným šéfkuchařem chce mít půlka města. I zbytek programu byl po celý víkend velmi nabitý.

V 15 hodin vypuklo zábavné odpoledne pro děti i dospělé, které nabídlo i několik hudebních vystoupení. Zpívali Lunetic, protagonisté muzikálu Děti ráje, Kamila Nývltová a skupina Queenie. Celým zábavným dnem v sobotu provázel Petr Vágner a v neděli Miloš Knor.

V rámci autogramiády se kromě Zdeňka Pohlreicha a moderátorů TV Prima ukázaly i tváře seriálu Cesty domů III Iva Kubelková a její herecký kolega Honza Komínek. Oba dva poté diváky navnadili na další díly a prozradili jim, jakým směrem se jejich role budou ubírat. Největším lákadlem však zůstalo unikátní mobilní studio TV Prima, z něhož se v 18.55 živě vysílaly Zprávy FTV Prima.

Jak vám to sluší?

Jako vítěznou fotografii od vás diváků jsme tentokrát vybrali selfie našeho fanouška Thien Long Ngo s moderátorkou zpráv Gabrielou Kratochvílovou, kterou v průvodním e-mailu nazval "nejdokonalejší ženou na světě". Vždyť jim to spolu taky pěkně sluší, že? :)

Za odměnu mu posíláme dva lístky do kina (předání domluvíme prostřednictvím uvedeného e-mailu).

Děkujeme ale i vám všem ostatním, kteří jste poslali své fotografie, i těm, kteří se o víkendu do centra Karlových Varů na akci Prima jede... za vámi přišli podívat.

Prohlédněte si fotogalerii z došlých fotek – najdete se tam?

Akce Prima jede... za vámi pokračuje i příští víkend!

Prima jede… za vámi a tento víkend zavítá do Olomouce, kde se na vás budou těšit Terezie Kašparovská a Tomáš Hauptvogel.

V sobotu i v neděli tam pro vás bude připraveno zábavné odpoledne se zpěváky muzikálu Děti ráje, Kamilou Nývltovou, skupinou Queenie a samozřejmě moderátory FTV Prima.

Živě se odtud bude vysílat i celá zpravodajská hodina FTV Prima.

Těšíme se na vás!

Termíny dalších zastávek akce Prima jede... za vámi!

   
   
   20. a 21. 9. 2014OlomoucHorní náměstí
27. a 28. 9. 2014PlzeňNáměstí Republiky
4. a 5. 10. 2014LiberecNáměstí Dr. Edvarda Beneše
11. a 12. 10. 2014JihlavaMasarykovo náměstí

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Posílejte nám své zážitkové foto z akce Prima jede... za vámi. Těšíme se na ně a nejlepší oceníme. Své momentky zasílejte na primajede@iprima.cz.

Zajímavost o mobilním studiu:

"Materiály, které jsme použili, zahrnují standardní ocelové a hliníkové profily, ale i složité materiály, jako je polykarbonát s obsahem křemíku apod. Bylo použito 6,5 tuny ocele, 500 kg hliníku, 66 m2 polykarbonátu, 100 m2 kompozitních desek, více než 1000 m kabeláže, 60 ks výsuvných mechanismů, 54 m vodivých profilů, 30 litrů barvy apod. Vždy se hledalo optimální řešení pro to, aby byl dodržen termín," říká architekt Jaroslav Holota.

Článek

Prima jede Voříšek Doležalová

Prima jede do Ostravy: veze Zprávy i hvězdy seriálů Cesty domů a Svatby v Benátkách

Unikátní mobilní studio TV Prima zakotví o tomto víkendu na Masarykově náměstí v Ostravě. Těšit se můžete na oblíbené moderátory a koncerty. Hrát pro vás budou Marek...

Článek

Tváře TV Prima s naší mladou divačkou  Foto: Míša z Hradce Králové

FOTOGALERIE vašich fotek z Hradce Králové! Jak vám to s námi sluší?

Další zastávkou naší akce "Prima jede... za vámi" byl o uplynulém víkendu Hradec Králové. Děkujeme všem, kteří na Velké náměstí přišli! Podívejte se na fotografie, které...

Článek

Terezie a Tomáš v mobilním studiu

Užijte si koncerty a živé vysílání Zpráv FTV Prima dnes v Hradci Králové. Prima jede za Vámi

Unikátní mobilní studio Zpráv FTV Prima vysílá o tomto víkendu z hradeckého Velkého náměstí. Těšit se můžete na oblíbené moderátory a koncerty. Hrát pro vás budou Queenie...

Článek

Gabriela Kratochvílová a Roman Šebrle v mobilním zpravodajském studiu Foto: FTV Prima

Zprávy FTV Prima v Brně: Je to bomba, shodují se Kratochvílová a Šebrle

Unikátní mobilní studio Zprávy FTV Prima kotví o tomto víkendu na náměstí Svobody v Brně. Vedle bohatého doprovodného programu jsou pro diváky největším lákadlem...

Článek

Vítězná fotografie od Jiřího Práchenského. Gratulujeme!  Foto: děkujeme!

FOTOGALERIE: Podívejte se na vaše fotky z Pardubic! Která vyhrála?

Druhou zastávkou naší akce "Prima jede... za vámi" bylo o uplynulém víkendu město Pardubice. I odtud jste mohli posílat své fotografie a vyhrát. Autor právě této fotky od...

Článek

Původní rekord v připíjení byl 303 pohárků. Ale ten se už za chvíli podařilo překonat. Nakonec si v Mikulově na náměstí najednou připilo 480 lidí! Foto: archiv

Prima jede v Mikulově! Byl pokořen i rekord v připíjení!

V rámci akce Prima jede se televize se svým unikátním mobilním zpravodajským studiem každý víkend vydá za svými diváky. Zpravodajská roadshow začala již dnes v Mikulově....

Článek

reklama