FOTOGALERIE vašich fotek z Hradce Králové! Jak vám to s námi sluší?

Tváře TV Prima s naší mladou divačkou  Foto: Tváře TV Prima s naší mladou divačkou Foto: Míša z Hradce Králové

Další zastávkou naší akce "Prima jede... za vámi" byl o uplynulém víkendu Hradec Králové. Děkujeme všem, kteří na Velké náměstí přišli! Podívejte se na fotografie, které jste nám poslali. Kterou jsme vybrali jako vítěznou?

Autorka vítězné fotky – maminka Míša z Hradce Králové nám napsala:

Děkujeme všem, co se podíleli na vytváření krásného zážitku, tedy vysílání z HK. Přátelská atmosféra, vše dobře organizované.

Já a moje dvě malé dcerky mají další krásný den, autogramy jsem uložila do krabičky (Jen Pan Pech byl dcerkou jaksi okousán :D) vzpomínek a moc se těším až vyrostou a já jim budu vyprávět o príma lidech :)

P.S: Paní Terezie si oblíbila mou kudrnatou holčičku a ona ji. Speciálně Vám děkuji za pozornost, udělala jste mé dcerce radost, toho si cením :)

Z Hradce Králové mamka Míša a holčičky Ivie a Mandisa.

My Míše moc děkujeme za přízeň a posíláme jí dva lístky do kina (předání domluvíme prostřednictvím uvedeného e-mailu nebo telefonu).

Děkujeme ale i vám všem ostatním, kteří jste poslali své fotografie, i těm, kteří se o víkendu jen přišli na Velké náměstí v Hradci Králové podívat.

Prohlédněte si fotogalerii z došlých fotek – najdete se tam?

Akce Prima jede... za vámi pokračuje i příští víkend!

Tentokrát se náš kamion se zpravodajským studiem usídlí na Masarykově náměstí v Ostravě.

V sobotu i v neděli tam pro vás bude připraveno zábavné odpoledne se zpěváky muzikálu Děti ráje, skupinou Queenie a Maxim Turbulenc a samozřejmě moderátory FTV Prima, se kterými se budete moct vyfotit a odnést si jejich podpisy.

Živě se odtud bude vysílat i celá zpravodajská hodina FTV Prima.

Těšíme se na vás!

Termíny dalších zastávek akce Prima jede... za vámi!

   
   
6. a 7. 9. 2014OstravaMasarykovo náměstí
13. a 14. 9. 2014Karlovy Varyprostranství před poštou
20. a 21. 9. 2014OlomoucHorní náměstí
27. a 28. 9. 2014PlzeňNáměstí Republiky
4. a 5. 10. 2014LiberecNáměstí Dr. Edvarda Beneše
11. a 12. 10. 2014JihlavaMasarykovo náměstí

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Posílejte nám své zážitkové foto z akce Prima jede... za vámi. Těšíme se na ně a nejlepší oceníme. Své momentky zasílejte na primajede@iprima.cz.

Zajímavost o mobilním studiu:

"Materiály, které jsme použili, zahrnují standardní ocelové a hliníkové profily, ale i složité materiály, jako je polykarbonát s obsahem křemíku apod. Bylo použito 6,5 tuny ocele, 500 kg hliníku, 66 m2 polykarbonátu, 100 m2 kompozitních desek, více než 1000 m kabeláže, 60 ks výsuvných mechanismů, 54 m vodivých profilů, 30 litrů barvy apod. Vždy se hledalo optimální řešení pro to, aby byl dodržen termín," říká architekt Jaroslav Holota.

Článek

Terezie a Tomáš v mobilním studiu

Užijte si koncerty a živé vysílání Zpráv FTV Prima dnes v Hradci Králové. Prima jede za Vámi

Unikátní mobilní studio Zpráv FTV Prima vysílá o tomto víkendu z hradeckého Velkého náměstí. Těšit se můžete na oblíbené moderátory a koncerty. Hrát pro vás budou Queenie...

Článek

Gabriela Kratochvílová a Roman Šebrle v mobilním zpravodajském studiu Foto: FTV Prima

Zprávy FTV Prima v Brně: Je to bomba, shodují se Kratochvílová a Šebrle

Unikátní mobilní studio Zprávy FTV Prima kotví o tomto víkendu na náměstí Svobody v Brně. Vedle bohatého doprovodného programu jsou pro diváky největším lákadlem...

Článek

Vítězná fotografie od Jiřího Práchenského. Gratulujeme!  Foto: děkujeme!

FOTOGALERIE: Podívejte se na vaše fotky z Pardubic! Která vyhrála?

Druhou zastávkou naší akce "Prima jede... za vámi" bylo o uplynulém víkendu město Pardubice. I odtud jste mohli posílat své fotografie a vyhrát. Autor právě této fotky od...

Článek

Původní rekord v připíjení byl 303 pohárků. Ale ten se už za chvíli podařilo překonat. Nakonec si v Mikulově na náměstí najednou připilo 480 lidí! Foto: archiv

Prima jede v Mikulově! Byl pokořen i rekord v připíjení!

V rámci akce Prima jede se televize se svým unikátním mobilním zpravodajským studiem každý víkend vydá za svými diváky. Zpravodajská roadshow začala již dnes v Mikulově....

Článek

reklama