Gottova Nellinka jde do první třídy. Které další celebrity vypravují své ratolesti poprvé do školy?

TSM Kynychová s dcerami Foto: TSM Kynychová s dceramiFoto: All

TOP Star magazín ve 21:30

1. PRVNÍ ŠKOLNÍ DEN

Gottova Nellinka jde poprvé do školy, stejně jako syn Gabriely Partyšové Kristián. Jak jsou slavní školáčci připraveni na první školní den?

2. NOID + GÁBINA ŠŤASTNÁ RODINA

Noid s Gábinou měli tajnou svatbu a Gábina je v osmém měsíci. Nejdříve tvrdili, že to bude kluk a teď to vypadá na holku. Jaké vybrali jméno?

TSM NoidTSM Noid

3. PETRA JANŮ

Petra Janů exkluzivně prozradila svá skrytá tajemství. Těžké dětství na vesnici vystřídaly dva pokusy o sebevraždu. Proč si slavná zpěvačka sáhla na život?

TSM Petra JanůTSM Petra Janů

4. DÁDĚ UMÍRAJÍ STROMY

Dáda Patrasová a Felix Slováček jsou zoufalí. Na zahradě jim záhadně umírají stromy, které mají hodnotu statisíců. Co se děje?

5. DĚTSKÁ HVĚZDA KVASNIČKOVÁ

Jako malá holka byla slavná a nechyběla v žádném dětském filmu nebo seriálu. Dnes má za sebou několik těžkých životních zkoušek, kdy tou největší byla asi závislost na alkoholu.

TSM KvasničkováTSM Kvasničková

6. PAULE WILD PRASKNUL SILIKON

Paula Wild si nahmatala bulku v prsu a začala panika. Nakonec se zjistilo, že jí “pouze” prasknul silikon a vytéká jí do těla. Má strach?

TSM Paula WildTSM Paula Wild

7. POTMĚŠIL NA VOZÍČKU

Od tragické autonehody, po které skončil herec Jan Potměšil na vozíčku, uplynulo 25 let. Jak na tento okamžik, který mu zásadně změnil život, dnes vzpomíná?

TSM Jan PotměšilTSM Jan Potměšil

 

 

 

reklama