Hádej, kdo jsem!

Hádej, kdo jsem! host Brzobohatý Foto: Hádej, kdo jsem! host BrzobohatýFoto: Prima

Ve třetím kole zábavně-soutěžní show Hádej, kdo jsem! si naše hádající celebrity nasadily škrabošky, aby opět tipovaly dalšího VIP hosta. Do studia přišel urostlý šestadvacetiletý mladík, syn známého herce Radoslava Brzobohatého a slovenské herečky Hany Gregorové.

Do pořadu Hádej, kdo jsem! přišel skladatel znělky pořadu Ondřej Brzobohatý

Jak si s tím poradili naši hadači? Sledujte pořad Hádej, kdo jsem! ve středu 2. září ve 20.00 na Primě!

 

Ondřej je „multifunkční“ osobnost, hraje divadlo, zpívá, hraje na kytaru i další nástroje, moderuje a hlavně skládá. (Jak se ukázalo, je i autorem znělky oblíbeného pořadu, kam byl pozván!) Skládání hudby je činnost, kterou ze všech svých dovedností miluje nejvíce. Tvrdí, že mu přináší nejvíce radosti a fantazie, i když i ostatní činnosti, kterým se věnuje, má samozřejmě taky rád.

Ondřej Brzobohatý, jehož hudební talent byl nepřehlédnutelný už od dětství, vystudoval konzervatoř. Jeden čas měl kapelu Bůhví, jež funguje dál, ale už bez Ondřeje, který v ní hrál na piano. Ondřej Brzobohatý se nyní věnuje zejména projektu Kudykam, kterému Michal Horáček spíš říká „lyrikál“ než muzikál. Jedná se o divadelní hru, která je napsaná ve verších; shodou náhod je veršů celkem 2009.

reklama