Hledá se Bludička

Prima logo fialové Foto: Prima logo fialovéFoto: Prima

Společnost Infilm ve spolupráci se Švandovým divadlem vyhlašuje soutěž pro ženy o roli Bludičky v připravované divadelní inscenaci Román pro ženy. Pokud uspějí v konkurzu, potkají se na jevišti Švandova divadla přímo s představitelem hlavní role Jiřím Langmajerem.

Tvůrci mají v plánu vybrat si Bludičky celkem tři. Bude s nimi sepsána běžná herecká smlouva včetně finančního ohodnocení.
     

Jaká by měla Bludička být


Říká se jí Bludička, jde o atraktivní dívku, vyzývavou, věk 25–35 let, s dobrými pohybovými dispozicemi (bude tančit). Bludička je jedna z mnoha modelek/zpěvaček, která se snaží uchytit v „šoubyznysu“. Je to taková „večírková princezna“.


Jak se Bludička uvede: vtančí se skleničkou šampusu na jeviště a pozoruje z povzdálí Olivera (Jiří Langmajer) a na dálku s ním flirtuje. Ve chvíli, kdy Laura (Markéta Stehlíková) na chvilku zmizí, přitančí k Oliverovi, odvede si ho – tak trochu proti jeho vůli – kousek dál a začne ho vášnivě líbat.

Konkurz

Konkurzy na roli Bludičky jsou dva, oba se konají ve Švandově divadle na Smíchově, Štefánikova 57, Praha 5.

Termíny konkurzů:

čtvrtek 12. 5. v 15.00 hod. (Studio)
čtvrtek 26. 5. ve 14.00 hod. (Velký sál)

Na oba termíny přislíbil účast představitel hlavní role Jiří Langmajer.

 

Podstatou konkurzu bude krátké popovídání a improvizace na téma výše uvedené scény. Adeptka na roli Bludičky by měla umět zahrát vyzývavou a dle toho by měl vypadat i její outfit. Na konkurz by měla přijít ideálně v minišatech nebo krátké sukni (podobně oblečená pak bude i na jevišti). Samotný konkurz nebude trvat déle než 5–10 minut na jednu dívku.  

POZOR!!! Na konkrétní termín konkurzu je třeba se přihlásit e-mailem na adresu bmertlova@infilm.cz. Zájemkyním bude následně zasláno potvrzení, že jsou akreditovány.


kontakt: Barbora Mertlová, bmertlova@infilm.cz

reklama