Hodina k dobru pro všechny, celý víkend pro Primu

Prima family logo Foto: Prima family logoFoto: All

Pondělní souhrn dobrých zpráv za sobotu i neděli je tentokrát opravdu dlouhý. Po oba víkendové dny se totiž dařilo nejen hlavní stanici, ale i celé skupině Prima Group. Výsledkem je další letošní rekordní týden pro Prima family a několik výborných dílčích úspěchů pro jednotlivé pořady.

Prima family má za sebou další opravdu dobře „upečený“ týden. Po tom minulém dokázala totiž v CS D15+ zlepšit své dosavadní letošní maximum a vytáhnout svůj týdenní podíl na trhu na 20,27 % share.

 

Sobota se nesla zejména ve znamení povedeného večerního prime time (19.00–23.00 hod.), který v CS D15+ ovládla nejen s podílem na trhu 23,25 % Prima family, ale též celá Prima Group, kterou na čelo katapultoval společný podíl na trhu všech stanic ve výši 30,48 %.

 

Z pořadů zabodovaly například Zprávy FTV Prima, které byly s 989 tisíci diváky (31,13 % share) nejsledovanějším pořadem v čase svého vysílání. A podobně vynikl i hlavní večerní film Líbáš jako Bůh, který si pustilo 902 tis. diváků (24,88 % share), a díky tomu se i on vyšvihl na pozici nejsledovanějšího pořadu v čase svého vysílání.

 

Sváteční neděle poté přinesla Prima family v CS D15+ celodenní podíl na trhu ve výši 20,06 % share, což ji katapultovalo na pozici jedničky mezi všemi domácími televizními stanicemi. Ve stejné cílové skupině si pak celá Prima Group zopakovala úspěch ze soboty a s podílem na trhu 32,75 % share ovládla večerní prime time (19.00–23.00 hod.).

 

Zářez ve formě nejsledovanějšího pořadu v čase svého vysílání si v neděli opět v nejširší cílové skupině připsaly Zprávy FTV Prima, které přitáhly dokonce 1 109 tisíc diváků (30,01 % share), což bylo zatím nejvíce od začátku letošní podzimní sezony (1. 9. 2012). A to, že je třetí řada show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT pro diváky velmi atraktivní, potvrdil i včerejší osmý díl. Nejenže počet jeho diváků v CS D15+ opět překonal milion (1 158 tisíc diváků; 29,50 %), ale i tato epizoda se stala nejsledovanějším pořadem v čase svého vysílání.

 

A stejně dobře si ČSMT vede i v CS D15-54, včerejší díl v této cílové skupině přitáhl nejvíce diváků u televizních obrazovek – 735 tisíc (při 34,93 % share).

 

Zdroj: ATO – Mediaresearch

reklama