Články

Kája má problémy s autoritami, u výslechu je "zlý polda" Foto:
Novinky
Od této neděle bude každý nedělní večer ve znamení vyšetřování. Osmidílnou Mordpartu uvidíte v neděli ve 20.15 na Primě. Poznejte jednu postavu zase o něco blíže. Kája (Vojta Kotek) je v Mordpartě nejmladší a respekt má jen k lidem, kterých si opravdu váží.
Naďa a Pavel  Foto:
Novinky
Příběh vyšetřovatelky Nadi, která má tři děti a zároveň každý den odkrývá kriminální případy, uvidíte už v neděli ve 20.15 na Primě v novém krimi seriálu Mordparta. Naďa se svěřuje svému kolegovi Pavlovi, že její manželství prochází krizí.
Pevnou půdu pod nohama ztrácí doma. Hlavně se svou dcerou Foto:
Novinky
Mordpartu uvidíte už tuto neděli ve 20.15 na Primě. Jedna z hlavních postav, Colombo (Jiří Bartoška), má problém s přítelem své dcery. Vyšetřování neprobíhá jen v práci, ale psychologický profil viníka Colombo vytváří i doma.
Mordparta vyšetřuje Foto:
Novinky
Už 28. srpna v neděli ve 20.15 rozkryjete první kriminální případ společně s Mordpartou, kde uvidíte takové hvězdy jako Jiří Bartoška, Vojta Kotek, Markéta Plánková nebo Pavel Batěk. Proč o život přišla ve svatební den krásná nevěsta?
V Mordpartě si zahraje Radim Fiala postavu Marka Foto:
Novinky
Osobní linky hlavních protagonistů nejsou jen v rukou vyšetřovatelů samotných, ale i jejich blízkého okolí. Ve vedlejších ale zásadních rolích uvidíte v Mordpartě Radima Fialu jako manžela Markéty Plánkové, Milenu Steinmasslovou jako paní Colombovou nebo Annu Fialovou (dcera Colomba).
Jarmila Škodová  Foto:
Články
Finále patří pětinásobné matce a milovnici koní Jarmile (54), kterou mnozí tipují na favoritku.
Ponorka U-571 - Obrázek 4 Foto:
Novinky
Jen málo filmů kdy vzbudilo tak kontroverzní reakce: kladné od diváků a namíchnuté od politiků (tedy pouze těch britských) kvůli „historickým nepřesnostem“, které znázorňuje. Takže, neberte ho jako dějepisný dokument na téma 2. světové války a dobře se pobavíte. V pátek ve 21.35 na Primě.
Útěk z Planety opic Foto:
Novinky
Ne vždycky stojí lidstvo na té světlé straně síly.
Vendula Svobodová Kapka naděje Foto:
Novinky
Pomozte nemocným dětem prostřednictvím galavečera Kapka naděje – Dobrák od kosti. I malá kapka může zachránit život. Dívejte ve 20.15 na Primu.
Nexo Knights Foto:
06:55 07:30
9%
DNES V TVKapka nadeje - logo Foto:
20.15
DNES V TVUniverzální uklízečka Foto:
22.20
Stanice právě nevysílá
DNES V TVVlkodlak Foto:
22.40
Stanice právě nevysílá
DNES V TVHawaii 5-0 Foto:
20.15
DNES V TVHawaii 5-0 Foto:
21.10
Na lovu v pekle Foto:
06:05 07:05
91%
DNES V TVZrozeni k běhu Foto:
21.10
Cesty domů Foto:
06:05 07:30
68%
DNES V TVV srdci pouště Foto:
20.15
DNES V TVVe službách CIA Foto:
22.25

reklama