Články

pa vsichni Foto:
Články
REPRÍZA Jitka totiž v ložnici skrývá pěkně peprné fotky a předměty. Své hosty si ale samozřejmě získá i výborným menu a nečekanou zábavou. A konečně se bude rozhodovat, kdo vyhraje. Tento týden bylo opravdu z čeho vybírat.
Mordparta Foto:
Novinky
Prima představila pořady, které uvidíte na podzim. Máte se na co těšit!
chobotnice na hlave Foto:
Články
K poslední večeři se tentokrát sejde liberecká pětice, která si v březnu 2015 u stolu zažila spoustu srandy, ale nechyběly ani slzičky. Středem pozornosti a bavičem týdne byl Lukáš, který si v Prostřeno! nebo spíš prostřednictvím Prostřeno! chtěl najít partnera.
Flynn Carsen 2 - Obrázek 3 Foto:
iPrima
Od I. dílu je tu jedna zásadní změna: Flynn už není vykulený strašpytel. Ne že by se z něj stal nějaký extra borec, ale jen tak něco ho už nepřekvapí. Ostatní zůstává stejné: je tu FlynnGirl, legendární artefakt a dobrodružství okořeněné spoustou humoru. Primu si pusťte v pátek ve 20.15.
Indiana Jones a Poslední křížová výprava - Obrázek 14 Foto:
iPrima
Nejlepší dobrodružný film všech dob! Přehánění nebo realita? Pravda je, že Spielbergův trhák z roku 1989 s názvem Indiana Jones a Poslední křížová výprava má super obsazení, neuvěřitelné tempo, vtipné dialogy a přesně vypointované scény a skvělý příběh. Takže, dálkové ovládání do ruky a zapínáme…
Roztoužená srdce Foto:
iPrima
Ve čtvrtek večer na Primě sledujte další snímek z pera známé autorky romantických příběhů. Rosamunde Pilcher: Čekání na duhu vysíláme ve 20.15!
vsichni ct Foto:
Články
REPRÍZA Tomáš ve čtvrtek hodně překvapí! Podle ostatních se totiž až dosud moc neprojevoval, takže bude mít konečně v roli hostitele možnost vše změnit. Co myslíte, zvládne to? A jak se povede jeho svérázná zábava? Dívejte se ve čtvrtek od 17.50 na Primě na Prostřeno!
Etela Váradiová  Foto:
Články
REPRÍZA Ve středu přivítá hosty z Prostřeno! u sebe sympatická Etela. A ta má velmi specifický důvod, proč se do kulinářské soutěže přihlásila! Dívejte se ve středu od 17.50 na Primě na další díl Prostřeno!
Lukáš Mihály  Foto:
Články
REPRÍZA Samozřejmě, že úterní hostitel Lukáš přišel do Prostřeno! pokud možno i vyhrát, ale jak sám konstatuje, největší výhra by pro něj byla, kdyby se mu po skončení pořadu podařilo najít nového partnera. Lukáše si omrkněte v úterý od 17.50 na Primě!
Zdeněk se kření Foto:
21:30 22:45
91%
DNES V TVVšechny moje lásky Foto:
20.15
DNES V TVZdeněk se kření Foto:
21.30
Živí mrtví Foto:
22:35 23:35
3%
DNES V TVLet Fénixe Foto:
20.00
DNES V TVŽiví mrtví Foto:
22.35
Strážci atomu Foto:
22:10 23:10
48%
Přístav naděje Foto:
20:15 22:50
93%
DNES V TVPřístav naděje Foto:
20.15
DNES V TVChirurgové - reprezent Foto:
22.50

reklama