Články

Eva Josefíková jako Lucie Foto:
Novinky
Mladá divadelní a televizní herečka Eva Josefíková se dostala do nezáviděníhodné situace, která není zrovna snem všech žen. Zamilovala se do ženatého podnikatele.
Žárlivý otec 1 Foto:
iPrima
Petr a Lýdie byli manželé patnáct let. Po rozvodu zůstala jejich dcera Nina v péči své matky. A právě ona je důvodem opětovného setkání exmanželů u soudu. Petrovi se totiž nelíbí, jak Lýdie Ninu vychovává, a proto žádá o její svěření do své péče.
Kristýna Křivská Foto:
Články
Mladou maminku Kristýnu (18), která má doma už dvouletého chlapečka, je u stolu docela slyšet.
Kachličkáři 1 Foto:
iPrima
Ať už chceme, nebo ne, sem tam musíme v bytech a domech, kde žijeme, sáhnout po různých opravách a úpravách. Jednou je třeba vymalovat, jindy něco zazdít, potom naopak vybourat nebo kachličkovat.
Robert Přiklopil Foto:
Články
Zedník, řezník a tesař Robert (37) má obrovskou motivaci, výhrou by rád potěšit svou velkou rodinu.
Tým vydělal peníze vydělal peníze pro Nadační fond (NF) Kolečko Foto:
iPrima
Pevnost Boyard je nejen napínavá adrenalinová soutěž, ale také pořad, který hodně pomáhá. Za šest dílů zatím získal pro různé charitativní projekty více než 1 300 000 Kč. V březnu vás čekají nové hvězdné týmy, ostřílený moderátor Libor Bouček a v roli otce Fura pokračuje Jan Rosák.
Železná srdce - Obrázek 2 Foto:
Novinky
Snímek „Čtyři v tanku a Pitt“ jednoznačně boří zažité klišé o tankistech jako o dobromyslných vyvoněných chlapících. Jeden z nejsyrovějších filmů z druhé světové války za několik dekád vás přikove k obrazovce a už nepustí.
Emília Vašáryová, Vladimír 518 a Klára Vodičková Foto:
iPrima
V dalším dílu Show Jana Krause se představí herečka Emília Vašáryová, zpěvák Vladimír 518 a kočičí psycholožka Klára Vodičková. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 22. února ve 21.35 na Primě.
Alkoholička 1 Foto:
iPrima
Květoslava kdysi byla milující matkou, skvělou babičkou a uznávanou učitelkou. Před dvěma lety se dozvěděla hrozivou informaci o svém zdravotním stavu a situaci psychicky nezvládla.
Soudní síň Foto:
16:40 17:35
45%
DNES V TVPřístav Foto:
20.15
DNES V TVDivočina Foto:
21.40
Moje druhá láska Foto:
15:10 17:20
89%
DNES V TVMagnum Force Foto:
20.15
DNES V TVMasakr na střední škole Foto:
22.50
Život ve středověku Foto:
16:30 17:45
50%
DNES V TVVodní obři Foto:
20.00
DNES V TVPod hladinou Foto:
21.10
DNES V TVSoukromé očko Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15

reklama