Články

Prima jede 2016 Havířov - Obrázek 18 Foto:
Novinky
Televizní zpravodajství v sobotu 25. června vysílalo živě přímo z Náměstí Republiky v Havířově.
Prostřeno! - Praha a Středočeský kraj Foto:
Články
REPRÍZA Tento týden se odehraje v Praze a středních Čechách v zajímavé sestavě čtyř žen a jediného muže. Ženy dělí až dvě generace, nejmladší je cizinka ze záhadného Tatarstánu, muslimka, která nejí vepřové, ale ani kachnu – a ta přistane na stole často.
posledni vecere uvod Foto:
Články
V prvním speciálním letním díle Prostřeno! s názvem Poslední večeře se vracíme do Jihomoravského kraje, kde se v dubnu sešla hodně zajímavá parta. Jaký bude návrat mezi hostitele? Jaké pocity měli, když se viděli na obrazovce? Co si myslí o bodování a komentářích soupeřů?
Leona Kravcová  Foto:
Články
REPRÍZA Mladou babičku Leonu (39) tipují soupeři za favoritku. Oprávněně? Sledujte Prostřeno! každý všední den v 17.50 na Primě!
Milan Mica  Foto:
Články
REPRÍZA Sympatický Milan je trochu zbrklý, ale jinak dobrý hostitel i kuchař. Na zábavu přivede svého přítele... Sledujte Prostřeno! každý všední den v 17.50 na Primě!
Petra Bohunická je dnes v pořádku Foto:
Novinky
Další příběhy z Nemocnice Motol. Ve čtvrtek 23. června v novém díle cyklu Nemocnice Motol ve 20.15 na Primě diváci uvidí mimo jiné příběh mladé ženy, které operovali nádor na plicích.
profesor Lischke a Petra Bohunická před operací Foto:
Novinky
Ve čtvrtek jste v dalším dílu Nemocnice Motol mohli vidět, jak lékaři z této nemocnice odstraňovali skoro dvoukilový nádor osmatřicetileté ženě. Tu už většina nemocnic v podstatě poslala na smrt. Nádor byl podle nich neoperovatelný.
Helena Houdová, Tomáš Radil, Do Thu Trang a Jan Kraus Foto:
Novinky
V dalším dílu Show Jana Krause se představí modelka Helena Houdová, neurofyziolog Tomáš Radil a bloggerka Do Thu Trang. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 22. června ve 21.35 na Primě.
Erika Šulová  Foto:
Články
REPRÍZA Erika je Davidovým opakem. Moc si nevěří, ale hostům se u ní líbí a také jim chutná... Sledujte Prostřeno! každý všední den v 17.50 na Primě!
Prima jede Kratochvílová Šebrle Foto:
Novinky
Televizní zpravodajství bude stanice přenášet v sobotu 25. června živě přímo z náměstí Republiky v Havířově.
Julie Lescautová I Foto:
14:15 16:15
34%
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVV novém studiu Top Star Magazínu se představila i moderátorka Eva Perkausová. Foto:
21.30
Simpsonovi nestárnou Foto:
14:55 15:25
2%
DNES V TVHlavní postavy Grimm III Foto:
20.15
DNES V TVManžel, nebo milenec? Foto:
20.15
DNES V TVNa sever Aljašky Foto:
22.35

reklama