Hurá do basy! Našli jsme Ydol!

Prima kino - zastupce Foto: Prima kino - zastupceFoto: Prima

V pátek má Prima kino pro vás připravenu černou bláznivou komedii Hurá do basy. V sobotu se vydáme s Hughem Grantem hledat Ydol a hned na to vás přesvědčí Adam Sandler, jak vypadá Střelený. Neděle se ponese v romantickém duchu.

Po prvním dílu slavného seriálu Ptáci v trní dostanou Michelle Pfeiferová a Bruce Willis ve svém filmovém vztahu Druhou šanci.

 

Na páteční noc připravilo Prima kino od 22.10 hod komedii Hurá do basy. Celoživotní kriminálník a naprostý smolař John Lyshitski (Dax Shepard) přišel na to, jak se pomstít soudci, který ho poslal do vězení. Stačí, když se do basy dostane jeho syn Nelson Biederman IV (Will Arnett) a pozná, jak to v takovém nápravném ústavu chodí. Sen se stane skutečností a John zařídí, aby byl na cele právě s Nelsonem a byl tak na blízku všem situacím, které pro vězeňského nováčka určitě nebudou procházkou růžovým sadem. Život v base skutečně není žádná radost. Navíc si vůdce vězeňského gangu Velký Barry usmyslí, že se nováček stane jeho “zvláštním přítelem” a Nelsonovi nezbývá, než si hodně rychle osvojit zlaté vězeňské pravidlo… NIKDY NESMÍŠ UPUSTIT MÝDLO! Přichází čas na vyřizování účtů, ale také na velkou zábavu, která při sledování téhle neuvěřitelně legrační vězeňské komedie na diváky čeká. Daxe Sheparda si diváci bláznivých komedií mohou vybavit z nezapomenutelné role ve filmu Nekecej a pádluj, Willa Arnetta zas ze snímku Rodinná dovolená a jiná neštěstí.

 

Jak vypadá hledání pěvecké hvězdy „po americku“, uvidíte v sobotu 26. června od 20.00 hod v komedii Hledáme Ydol. Zvládnout sebestředného populárního moderátora show, kterého hraje brilantně Hugh Grant, není lehké. Dokonce ani on nedokáže sám sebe vystát. Během vysílání ale působí vše jinak. Jako moderátorská hvězda postupně představuje různorodou směsici zájemců o hvězdnou pěveckou kariéru z celého světa. Jak ale vypadá skutečná reality show po vypnutí kamer? A jak dopadne finálová noc, kdy do křesla porotce zasedne dokonce prezident? Perličkou z natáčení snímku je, že scénárista a režisér Paul Weitz údajně začal psát scénář k tomuto filmu dříve, než viděl jeden jediný díl soutěže American Idol. Ta se stala mimo jiné inspirací i pro podobné soutěže u nás.

 

Promítání Prima kina bude o sobotní noci pokračovat od 22.25 hod v komediálním duchu, ve kterém nebude ale chybět ani kriminální zápletka a akce. Film s názvem Střelený vypráví příběh policisty Jacka, který má za úkol dostat se na stopu překupníka kradených aut. K němu pronikne pomocí bezvýznamného zlodějíčka Archieho, ale nakonec se celá akce nezdaří a Jack je postřelen. Po návratu na scénu se snaží o jediné – dostat Archieho před soud jako svědka. To se však překupnickému gangu nelíbí, a tak přichází jedna komplikace za druhou. Situace nutí, aby Jack i Archie nakonec přeci jen táhli za jeden provaz. V hlavní roli kriminální komedie se objeví Adam Sandler, známý především pro své komediální role, např. ve snímku Padesátkrát a pořád poprvé nebo Velký táta.

 

Nedělní noc nabídne od 21.45 hod setkání s Michelle Pfeiferovou a Brucem Willisem. Setkali se spolu ve snímku Druhá šance, kde se po patnáctiletém manželství Ben a Kattie Jordanovi ocitají před osudovým rozhodnutím. Zdá se, že láska je pryč a každodenní hádky nedávají žádnou naději do budoucna. Využijí času, kdy jejich děti odjíždějí na prázdninový letní tábor a zkusí žít každý sám. Oba však na sebe stále myslí a telefonují si pod záminkou různých nedůležitých drobností. Když se však sejdou, skončí společná večeře další hádkou. Při návštěvě dětí v táboře se sice snaží předstírat, že se nic neděje, děti však vycítí, že něco není v pořádku. Každé další setkání manželů končí novou hádkou. Může jejich vztah dostat i v tomto okamžiku novou šanci? Bruce Willis je znám především z akčních snímků, kde si jako neohrožený hrdina ví často se vším rady. Druhá šance dala tomuto herci možnost ukázat i jemnější polohy jeho hereckého projevu, kde velkou roli hraje nejistota a hledání nové cesty k znovuobnovení milostného vztahu.

reklama