Hvězdy Primy slavily svatého Martina

Hvězdy Primy slavily Martina - Obrázek 4 Foto: Hvězdy Primy slavily Martina - Obrázek 4Foto: archiv FTV Prima

Osobnosti známé z obrazovek Primy se rozhodly dodatečně oslavit svátek svatého Martina. Vyrazily společně do zámeckého vinařství Johann W v Třebívlicích, kde Prima před časem natáčela oblíbený seriál Vinaři II. Místními sklepy, a vlastně celým večerem, je provedl majitel vinařství Jan Dienstl.

Takový nápor známých osobností Třebívlice snad ještě nezažily. Do místního zámeckého vinařství Johann W totiž vyrazily tváře televize Prima.

Seriál Ohnivý kuře zastupovala Eva Čížkovská a Viet Ahn Doan. Oba hned se hned na začátku pustili do koštování vína. Kromě prohlídky vinných sklepů si nenechali ujít návštěvu zdejší kuchyně, aby porovnali, v jakém prostředí vaří jejich skuteční kuchařští kolegové a v jakém oni v kuchyni televizní.

Hvězdy Primy slavily Martina - Obrázek 11 Foto: Hvězdy Primy slavily Martina - Obrázek 11Foto: archiv FTV Prima

Za TOP STAR magazín dorazila Eva Perkausová a také moderátorka denního TOP STARU Andrea Košťálová. Společnost jim nedělal nikdo jiný než moderátor Zpráv FTV Prima Roman Šebrle, který si hodně padl do noty s majitelem vinařství Janem Dienstlem. Byl to právě Roman, který všechny překvapil, když u jednoho z vinných sudů ukázal svoji další, nikým netušenou disciplínu – a vystřihl nefalšovanou operní árii.

Hvězdy Primy slavily Martina - Obrázek 12 Foto: Hvězdy Primy slavily Martina - Obrázek 12Foto: archiv FTV Prima

Za seriál Přístav pak dorazila seriálová omladina Sandra Černodrinská a Marek Lambora.

Hvězdy Primy slavily Martina - Obrázek 10 Foto: Hvězdy Primy slavily Martina - Obrázek 10Foto: archiv FTV Prima

Nechyběla ani Táňa Kovaříková, která s Primou dlouhodobě spolupracuje. Oblékala například Soňu Norisovou v seriálu VIP vraždy. Táňa spolupracuje i s místním vinařstvím, kterým navrhovala šaty pro jejich hostesky, navíc jsou s Janem Dienstlem spolužáci ze základní školy.

Víno teklo doslova proudem a slavilo se až dlouho do noci. Pokud vám prostředí vinařství přijde trochu povědomé, prozradíme, že právě tady točila Prima druhou řadu Vinařů.

Vinařů


reklama