Články

petr hala Foto:
Články
Nezadaného pohodáře Petra (35) by Jarmila klidně brala, tomu se ale víc líbí Pavla – ta je však už zadaná.
Show Jana Krause 25.5.2016 - Obrázek 12 Foto:
Novinky
V dalším dílu Show Jana Krause se představí herec Miroslav Hanuš, baletka Kristina Kornová a dokumentaristka Tereza Tara. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 25. května ve 21.35 na Primě.
miroslava pelcova Foto:
Články
Když přijde řada na Miroslavu (26), která nikoho nešetří a na všechno má vlastní názor, sama žádá o kritiku. Jak si s ní poradí?
Zuzanka  Foto:
Novinky
Nemocnice Motol ve 20.15 na Primě – diváci se podívají na stomatologickou kliniku, kam po kopnutí koněm přivezou Zuzanku se zlomenou čelistí. Zlomená čelist však není jediným problémem celé nehody.
Prima jede 2016 Praha - Obrázek 11 Foto:
Novinky
Televizní zpravodajství bude stanice přenášet v sobotu 28. května živě přímo z Karlova náměstí v Kolíně. Jedná se již o šestou letošní zastávku roadshow Prima jede… za vámi.
sabina struncova Foto:
Články
Druhou večeři připraví nejmladší středoškolačka Sabina (18). Už dva roky žije s přítelem, ale zkušeností v kuchyni ještě moc nemá.
soutezici plzensky kraj 19 Foto:
Články
Čtyři mladé ženy a jediný muž budou reprezentovat barvy Plzeňského kraje, kde se odehraje další Prostřeno! Byla by to asi nekomplikovaná partička, kdyby v ní nebyla Miroslava, která je určitě největší kritičkou a možná i největší plzeňskou taktičkou.
Vraždy v Midsomeru 18 (4) - Obrázek 1 Foto:
Novinky
Brandon Monkford, zámožný podnikatel a milovník umění, je zavražděn během oslavy otevření svého sochařského parku. Socha, ke které byl mrtvý muž naaranžován, byla mistrovským dílem sochaře Lance Audena.
Prima jede... Žatec 2016  - Obrázek 26 Foto:
Novinky
Zpravodajství TV Prima bylo tuto sobotu 21. května živě vysíláno přímo z mobilního studia, které zaparkovalo na náměstí Svobody v Žatci.
Krimi zprávy logo Foto:
Novinky
Policisté pokračují ve vyšetřování případu sexuálního zneužívání, nátlaku a dokonce znásilnění, kterého se měl podle policie dopustit ředitel Střední školy techniky a strojírenství v Praze spolu s dalším kantorem na místních studentech. Co je v případu nového?
Stanice právě nevysílá
DNES V TVNemocnice Motol Foto:
20.15
DNES V TVZdeněk se kření Foto:
21.30
DNES V TVAutosalon Foto:
20.15
Stanice právě nevysílá
DNES V TVHolka na zabití Foto:
20.15
DNES V TVGang v útoku Foto:
22.25
Lovci záhad Foto:
04:25 05:30
99%
DNES V TVExtrémní válka Foto:
21.10

reklama