Jak se staví sen: Dá se žít elegantně v paneláku?

Jak se staví sen:jak žít elegantně v paneláku - Obrázek 3 Foto: Jak se staví sen:jak žít elegantně v paneláku - Obrázek 3Foto: All

Ve třípokojovém bytě žijí rodiče, jedno dítě a babička. Babička a dcera mají každá svůj pokoj. Rodiče přežívají v obýváku, chybí jim ložnice, a proto je potřeba 3+1 přeměnit na 4+kk. Jak si s tím poradí naši designeři? A Petra Janů ukáže svůj nový byt...

Vykouzlíme na 30 metrech čtverečních i spaní pro náš pár? A dovedeme v jedné místnosti vymyslet hned tři funkce?

Nejprve odstraníme původní příčku mezi kuchyní a obývákem, která rozděluje oba prostory na nešikovném místě. Na vzniklé ploše 31 m2 se nově uspořádají kuchyně, jídelna, obývák a také plnohodnotné spaní pro dva.

Podívejte se na galerii, kde uvidíte fotky před zásahem našich designerů a po zásahu:

 

Spaní bude na místě původní jídelny, tedy tam, kde je okno. Kuchyně bude v podstatě na původním místě, ale změní se její uspořádání a design. Jídelna zabere prostor původní pracovny, kterou můžeme přesunout k babičce. Obývák bude tam, kde je, ale změní se poloha sedačky nábytku a televize.

Pořad ukáže i další VIP bydlení celebrit. Tentokrát ukáže Petra Janů svůj nový byt, kam se přestěhovala po smrti svého manžela.

Nenechte si ujít další díl nové série „Jak se staví sen“ již v neděli 21. dubna od 18.00 na Prima family

reklama