Jak se staví sen: Velká přestavba kvůli intimitě

JSSS XIII. 04.díl PO (23) Foto: JSSS XIII. 04.díl PO (23)Foto: All

Naši designéři jsou v neděli v 18.00 postaveni před pěkně prekérní situaci. Přestavba bude totiž více než náročná.

Proměna bytu bude ve starším rekonstruovaném bytovém domě. Byt se nachází v prvním patře. V bytě bydlí mladá rodina s jedním dítětem. Plocha bytu není zanedbatelná, celý prostor je celkem velký, ale současná dispozice bytu není ideální.

Při vstupu do bytu neprocházíme chodbou nebo šatnou, ale nalézáme se rovnou v kuchyňské části. Přes kuchyň vstupujeme do obývacího pokoje a z obývacího pokoje do ložnice. Tyto prostory nejsou nijak oddělené a všechny prostory jsou navzájem propojené. Největším problémem je, že přes současnou ložnici se prochází do dětského pokoje. Taková dispozice majitelům znepříjemňuje bydlení, nemají soukromí a jednotlivé obývací zóny se vzájemně ruší.

Podívejte se na to, jak naši designéři proměnili celý byt:

Současný obývací pokoj je „spatlaný” ze všeho možného. TV stěnu nahrazují atypické přizděné police, na kterých stojí plochá televize s dalšími doplňky. Pod nimi je starý korpus skříňky, ve kterém je umístěno audio/video a všude je vidět zacuchanou kabeláž.

Kompletní proměna bytu se bude odvíjet v tónech přírodních barev. Příroda a dřevo budou velkým tématem celého dílu. Dále se dozvíte i to, jak bydlí Eva Decastelo, ale i různé praktické rady...

Jak vyrovnat všechny podlahy? To se dozvíte v neděli 24. března od 18.00 hod na Prima family!

Více informací naleznete na webových stránkách pořadu Jak se staví sen.

reklama