Jak se vraždí na pitevně? Ví to Rizzoli a Isles

Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně Foto: Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevněFoto: All

Jak spolu souvisí vražda známého spisovatele, jeho bývalého lékaře a starý případ zabité studentky? Vyřešit to budou muset vyšetřovatelka z oddělení vražd a soudní lékařka v dalším dílu kriminálního seriálu Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně. Prima family zapněte ve čtvrtek ve 22.05.

Angie Harmon a Sasha Alexander se představují v hlavních rolích třetí řady oblíbeného detektivního seriálu. Vyšetřovatelka z oddělení vražd Jane Rizzoli a soudní lékařka Maura Isles jsou blízké přítelkyně a zároveň naprosté protiklady, které spolu vyšetřují ty nejtěžší zločiny v Bostonu.

Jane pochází z obyčejné italské rodiny a ve svém přístupu k životu si nebere žádné servítky, je velice přímočará a občas se chová jako slon v porcelánu. Mauru vychovali zámožní, vzdělaní a zcestovalí rodiče. Vyrostla z ní svérázná nadšenkyně pro vědu, která zároveň oslňuje vytříbeným stylem a vkusem. Jejich rozdílné povahy se ale vzájemně doplňují a společně dokážou vyřešit i ty nejkomplikovanější zločiny a dopadnout extrémně prohnané pachatele.

Rizzoli&Isles: Vraždy na pitevně

Mohlo by vás zajímat:

  • Seriál je inspirovaný romány Tess Gerritsen, lékařky a spisovatelky z Honolulu. Série knih o Mauře a Jane obsahuje deset románů a v češtině jich už část vyšla – můžete je hledat pod tituly Chirurg, Závěje, Neznámá, Suvenýr, Hříšnice a Dvojče.
  • Nenatáčí se v Bostonu, ale ve studiu Paramount v Hollywoodu.
  • Každá z hlavních postav včetně želvy má svůj vlastní účet na Twitteru, kde interagují s fanoušky.
  • Čtvrtá série už je v plánu, bude mít opět 15 epizod.

Na další díl Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně se podívejte ve čtvrtek va 22.05 na Prima family.

 

reklama