Jak se žije s leukémií? Ukážou Reportéři na vaší straně

Reportéři na vaší straně - Monika Zajícová Foto: Reportéři na vaší straně - Monika ZajícováFoto: All

V sobotu v šest večer vás na Prima family čekají Reportéři na vaší straně – speciál s tématy, která jinde nenajdete. A co pro vás připravujeme tentokrát?

1. Letní tábory

Je nejvyšší čas vybrat dětský letní tábor. Který je nejdražší a který za hubičku? Jaké tábory nejvíc táhnou? Kam své ratolesti poslat a komu je svěřit? Zjišťovali pro Vás reportéři na vaší straně.

 

2. Akutní leukemie, dárcovství kostní dřeně

Příběh fitness trenérky Jitky, které se během několika minut převrátil život naruby. Nevzdává se a dál bojuje. Teď ji čeká transplantace kostní dřeně.

Podívejte se na exkluzivní video:

 

3. Nebezpečná kancelář aneb co vám hrozí v práci!

Bolesti zad, kloubů, syndrom karpálního tunelu, problémy s očima nebo obezita. Vaše kancelářské povolání není vůbec bezpečné a bez rizika. Seznamte se s tím, co vám za počítačem hrozí

 

4. Lovci bouřek

Zatímco většina lidí se snaží před bouřkou schovat, lovci bouřek za nimi cestují kamkoli a my s nimi! Jsou to adrenalinový hazardéři?

 

5. Psychiatrické léčebny – patří nemocní Češi pod zámek?

V Česku se duševně nemocní lidé stále zavírají do obřích ústavů pro stovky chovanců. Je to dobře nebo špatně?

 

6. ZOO koutek nebo tyran?

Chovatel opuštěných zvířat se stará o desítky zvířat, teď mu dokonce přibyl i velbloud, který má vozit děti. Jenže někteří lidé o tomto chovateli tvrdí, že je tyran! Zjišťovali jsme kde jae pravda a na farmu opuštěných zvířat vás zavedeme. Udělat obrázek si můžete sami.

 

7. Absurdity týdne

Nejlepší absurdity týdne

 

V sobotních Reportérech speciál se toho samozřejmě dozvíte mnohem víc. V šest večer na Prima family. Těší se na vás moderátorka Monika Zajícová.

reklama