Jak vytvořit dětský pokoj pro chlapečka s postižením?

Jak se staví sen: dětský pokojík pro postiženého Josífka Foto: Jak se staví sen: dětský pokojík pro postiženého JosífkaFoto: All

Jak vytvořit pokojíček, který by léčil? V pořadu Jak se staví sen přinášíme inspiraci pro rodiče, kteří bojují se zdravotními problémy svých dětí.

Jassimovi mají dvouapůlletého Josífka, kterému se po očkování v půl roce zastavil psychomotorický vývoj a dnes je na úrovni pětiměsíčního dítěte. Příběh není ale úplně smutný, protože má milující rodiče, kteří dělají pro malého chlapečka možné i nemožné. I nám nejde pouze o hezký design, ale chceme vytvořit takový pokojíček, který mu v jeho situaci pomůže. Povede se to našim designérkám alespoň částečně?

Hezký design je až na druhém místě

Nebudeme tedy jen vytvářet hezký pokojíček, ale pokusíme se, aby měl i pozitivní vliv na Josífkův zdravotní stav. Proto jsme přivolali odborníka na slovo vzatého, specialistu na Feng Shui pana Jaroslava Vydržela, který se tomuto oboru věnuje přes 17 let. S ním jsme konzultovali vhodné rozmístění nábytku, v případě Josífka hlavně postele, kde tráví spoustu času.

Vše bude především veselé, hravé - naslouchali jsme požadavku maminky na větší barevnost, protože na výrazné barvy Josífek dobře reaguje.

Pojďme rozzářit dětský svět a ulehčit rodičům!

Nenechte si ujít další díl nové série „Jak se staví sen“ již v neděli 19. května od 18.00 na Prima family!

Další úžasné proměny i s fotogaleriemi najdete na webu Jak se staví sen!

 

reklama