Jan Kraus a Ivana Gottová odstartují v neděli noc plnou talentů na Primě – hned po Zprávách!

VIP zprávy default image Foto: VIP zprávy default imageFoto: Prima

Start jediné originální talentové show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT se blíží. Již v neděli 29. srpna začne na obrazovkách Televize PRIMA a TV JOJ největší a nejznámější světová show.

Televizní diváci se před samotným zahájením vysílání show dočkají navíc mimořádné dávky talentovaných osobností a jejich přání i rad ve speciálu VIP Zpráv, který společně uvedou Ivana Gottová a Jan Kraus.


Nedělní show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT začne vlastně hned po Zprávách TV PRIMA – speciálním vydáním VIP Zpráv, které na hlavní zpravodajskou relaci přímo navážou (v neděli výjimečně neodvysíláme Sport a Počasí).  Průvodci speciálního vydání VIP Zpráv budou jejich moderátorka Ivana Gottová a jeden z porotců ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT Jan Kraus. Společně odstartují večer plný talentů.

K tématu talent a všechny jeho podoby se vysloví celá řada populárních osobností. Diváci se setkají například s Lucií Bílou, o návod jak nejlépe zhodnotit svůj talent se podělí i Karel Gott. Speciálně a výhradně pouze originální talentové soutěži ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT udělí navíc exkluzivní požehnání Dominik Duka, arcibiskup pražský, metropolita
a primas český.


Víkendové VIP Zprávy speciál budou exkluzivní už od sobotního vydání. Poprvé je totiž společně uvedou obě moderátorky – Ivana Gottová a Martina Gavriely. A mluvit se bude opět hlavně o různorodých talentech, a to nejen v řadách neznámých lidí, ale také mezi populárními tvářemi. 

Sledujte víkendové speciály VIP Zpráv hned po Zprávách TV PRIMA – jsou věnované jediné originální talentové show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT, která začíná už v neděli 29. srpna ve 20.00.

 

reklama