Články

Jana Kavalírová Foto:
Články
Aktivní důchodkyně Jana (62) se celý týden drží a jen doufá, že se jí podaří pány udržet v klidu.
Lenka Hornová o seriálu Modrý kód Foto:
iPrima
"Modrý kód je odvěký boj dobra a zla, v tomto případě života a smrti," říká ředitelka obsahu televize Prima Lenka Hornová. Co dalšího prozradila o přípravách nového seriálu Modrý kód? Podívejte se na rozhovor.
Nebezpecny mstitel1 Foto:
Novinky
Jít sedět za vraždu, kterou jste nespáchali? Těžko si představit horší situaci. Když se v ní ocitne zvláštní příslušník americké armády, je to co říct. Tady půjde o životy. Podívejte se na Stevena Seagala v akčním thrilleru Nebezpečný mstitel v sobotu ve 22.20 na Primě!
Karel Ondrka Foto:
Články
Ajťák Karel (28) spí v rakvi, v bytě chová slepici, ve vaně plavou rybičky, ve sklepě má sadomasochistický koutek, tam se ale nikdo neodváží. Tourettův syndrom se mu spustil poté, co ho nakopl pštros.
Jiří Štěpnička se sličnými hosteskami Foto:
iPrima
Zkušený psycholog a primář Nemocnice Rubava v podání Jiřího Štěpničky to rozhodně nebude mít lehké. "Na urgentním příjmu mám samé dárečky," naráží tak na své lékaře, za které nese v seriálu jako primář zodpovědnost. Podívejte se na rozhovor s hercem.
Show Jana Krause 22.3.17 - Obrázek 1 Foto:
iPrima
V dalším dílu Show Jana Krause se představí architekt, herec a spisovatel David Vávra, herečka Anna Fialová a koňská chiropraktička a masérka koní Monika Plachá. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 22. března ve 21.35 na Primě.
Pavel Pavlousek Foto:
Články
Podnikateli Pavlovi (26) se nechce vařit a celou večeři proto připraví z polotovarů a konzerv. Bude to někomu vadit? Kdo to pozná?
Moderátorka Top Staru Eva Perkausová Foto:
iPrima
Kdo vyhrál vouchery do Puzzle Room? Stačilo správně odpovědět na to, kolik vyhrál tým Lejly Abbasové pro nadaci Asante Kenya.
Charlieho andílci: Na plný pecky - Obrázek 2 Foto:
Novinky
Akční komedie Charlieho andílci: Na plný pecky z roku 2003 je mladší sestra obrovsky úspěšné jedničky. Znovu se setkáme se sexy agentkami Alex, Dylan a Natalií. Ve hře je tentokrát mnoho nevinných životů, jedno temné tajemství z minulosti a setkání s krásnou ženou, která přestoupila na stranu zla.
Amos Didunyk Foto:
Články
Gymnazista Amos (19), milovník matematiky a žonglování, usmaží cvrčky z mrazáku, uvaří polévku z kontejneru a pokusí se o domácí buchty.
ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT Foto:
13:10 14:40
70%
DNES V TVModrý kód Foto:
20.15
DNES V TVNebezpečný mstitel Foto:
22.20
Simpsons Foto:
13:55 14:25
56%
DNES V TVMůj soused zabiják Foto:
20.00
DNES V TVZapomenutá kletba Foto:
22.10
Nejpodivnější dinosauři Foto:
13:30 14:40
56%
DNES V TVŽivot ve vzduchu Foto:
20.00
DNES V TVJedinečná zvířata Foto:
21.10
DNES V TVOsudová ztráta Foto:
20.15
DNES V TVVražedné Miami Foto:
22.40

reklama