Články

Josef Nesvorný Foto:
Články
Koňák Josef (52) pozve holky na koně, i když sám na koni také ještě neseděl, jak se ukáže.
Soudni sin - Sex za praci Foto:
iPrima
Někteří ekonomové i historici tvrdí, že se lidstvu dařilo nejlépe v dobách výměnného obchodu a naturálií. Miriam to pochopila po svém a po rekonstrukci podlahy ve svém bytě se rozhodla zaplatit vlastním tělem.
posledni vecere 12 Foto:
Články
V Praze a Středočeském kraji se kolem prostřených stolů sešla ryze mužská, nezadaná pětka. A ačkoliv to byla pánská jízda, skladba menu tomu příliš neodpovídala.
Mikuláš Juráček Foto:
Články
REPRÍZA Mikuláš (20) pozve soupeře do dejvické vily se zimní zahradou a terasou a finále bude dvakrát slavnostní. Miky právě slaví dvacetiny a místo úkolu týdne hostům pustí písničku od Red Hot Chili Peppers.
Jiří Rohlena Foto:
Články
REPRÍZA Kurýr Jirka (30) se snaží, ale je docela nervózní a pár věcí nevychytá. A jeho „minutka“ trvá hodinu a půl.
Martin Zounar, Dita Štěpánová a Georges Mondo Foto:
iPrima
V dalším dílu Show Jana Krause se představí herec Martin Zounar, malířka Dita Štěpánová a kolínský kaplan z Konga Georges Mondo. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu ve 21.35 na Primě.
Jan Ouda Foto:
Články
REPRÍZA Mladý hostitel Honza (20) sice pozve kolegy ke kamarádce, ale prostředí i jídlo stojí za to, takže nikdo nelituje.
Film Jedna za všechny  - Obrázek 7 Foto:
iPrima
Klasický americký romkom (romantická komedie) z roku 2014, u kterého je důležité hlavně přiměřené očekávání. Pozitivní jsou určitě herecké výkony – Cameron Diaz i ve svých 44 letech zvládá roli rozzuřené milenky na výbornou – a roztomilý námět. Dívejte se v sobotu ve 20.15 na Primu.
Roman Nešpor Foto:
Články
REPRÍZA Gay Roman (44) sice vaří s vášní, ale ne dokonale, navíc vsadí na dost podivnou zábavu. Hra na pravdu vypukne už v úterý?
Maigret klade past
iPrima
Série děsivých loupežných vražd na francouzském venkově potřebuje rychlé rozřešení. Povoláni jsou ti nejlepší kriminalisté z Paříže. Komisař Maigret s odjezdem váhá. Opakovaně mu totiž volá neznámý muž, jenž má strašlivý strach o život. Když pak již nezavolá, je jasné, že Maigret má další práci.
Komisař Rex I Foto:
03:30 04:20
44%
DNES V TVPatnáctidílný detektivní seriál V.I.P. vraždy sledujte každou neděli ve 20.15 na Primě  Foto:
20.15
DNES V TVV novém studiu Top Star Magazínu se představila i moderátorka Eva Perkausová. Foto:
21.35
Stanice právě nevysílá
Stín kondora Foto:
03:10 04:05
84%
DNES V TVEichmann show Foto:
20.00

reklama