Články

nikola vosatkova Foto:
Články
REPRÍZA Nezadaná Nikola (22) by se už prý mohla klidně vdávat, jak umí dobře vařit.Mladá designérka Nikola má sice na začátku svého vaření pár problémů, ale výsledek jejího snažení nakonec příjemně překvapí i ji samotnou.
martin nicolas kaminsky Foto:
Články
REPRÍZA Středoškolák Martin (19) je slušňák, který umí vařit a především prostírat.Druhou soutěžní večeři připraví v maminčině kuchyni student gymnázia Martin. Nejmladší účastník se vůbec nemusí stydět, je vidět, že vaří rád a žádné školácké chyby nedělá.
soutezici moravskoslezsky kraj Foto:
Články
REPRÍZA U prostřeného stolu se v Moravskoslezském kraji sejdou tři muži a dvě ženy. Tvoří mladou a pestrou partu, která místo taktizování bude dobře vařit, hostit a nalévat. Kulinářská laťka je tentokrát dost vysoko a schopnosti a invence amatérských kuchařů ze severu Moravy jsou celkem vyrovnané.
Inspektor se vrací - Obrázek 7 Foto:
iPrima
Britský herec David Thewlis alias profesor Lupin z Harryho Pottera na sebe tentokrát bere roli nekompromisního policejního inspektora, který vyšetřuje tajemnou vraždu mladé dívky. Neobyčejně působivou, precizní detektivku si nezapomeňte pustit na Primě v úterý ve 20.15.
Flynn Carsen - Obrázek 4 Foto:
iPrima
Jako vždy hravé, vtipné a tak akorát sebeparodické; když povolíte uzdu fantazii a budete to brát s humorem, užijete si parádních 90 minut. Třetí dobrodružství Flynna Carsena si nenechte ujít na Primě, v pátek ve 20.15.
pa vsichni Foto:
Články
REPRÍZA Jitka totiž v ložnici skrývá pěkně peprné fotky a předměty. Své hosty si ale samozřejmě získá i výborným menu a nečekanou zábavou. A konečně se bude rozhodovat, kdo vyhraje. Tento týden bylo opravdu z čeho vybírat.
Mordparta Foto:
Novinky
Prima představila pořady, které uvidíte na podzim. Máte se na co těšit!
chobotnice na hlave Foto:
Články
K poslední večeři se tentokrát sejde liberecká pětice, která si v březnu 2015 u stolu zažila spoustu srandy, ale nechyběly ani slzičky. Středem pozornosti a bavičem týdne byl Lukáš, který si v Prostřeno! nebo spíš prostřednictvím Prostřeno! chtěl najít partnera.
Flynn Carsen 2 - Obrázek 3 Foto:
iPrima
Od I. dílu je tu jedna zásadní změna: Flynn už není vykulený strašpytel. Ne že by se z něj stal nějaký extra borec, ale jen tak něco ho už nepřekvapí. Ostatní zůstává stejné: je tu FlynnGirl, legendární artefakt a dobrodružství okořeněné spoustou humoru. Primu si pusťte v pátek ve 20.15.
Jedině ona Foto:
03:20 04:55
24%
DNES V TVVinaři Foto:
20.15
DNES V TVShow Jana Krause - 18.1.2013 - Obrázek 1 Foto:
21.35
Stanice právě nevysílá
DNES V TVMoucha II Foto:
22.45
Frank v Africe Foto:
03:10 03:55
77%
DNES V TVCo se děje v trávě Foto:
20.00
DNES V TVŠestý smysl zvířat Foto:
21.15

reklama