Již tuto sobotu bude Prima živě vysílat Zprávy z turnovského náměstí Českého ráje

Televizní zpravodajství bude tentokrát přenášet v sobotu živě 7. května přímo z náměstí Českého ráje v Turnově.

Kromě živého vysílání zpráv se mohou diváci pobavit na odpoledním doprovodném programu, který začíná od 15 hodin.

Zábavným odpolednem bude provázet moderátorka Diváckých zpráv a Miniduelu na Primě Lucie Šilhánová.

V Turnově vystoupí v rámci bohatého programu Janek Ledecký s kapelou, Maxim Turbulenc nebo například skupina Slza. Pro děti jsou přichystány různé soutěže, skákací hrad či malování na obličej.

V 18.55 budou moci diváci sledovat živé vysílání Zpráv FTV Prima, které budou moderovat Gabriela Kratochvílová a Roman Šebrle. „Na loňských ročnících nás diváci na náměstích vřele přijali. Vysílání jsme si vždy s Romanem moc užili, už se těším na naši první zastávku letošní roadshow tuto sobotu v Turnově,“ říká moderátorka Zpráv FTV Prima Gabriela Kratochvílová.

Prima jede... za vámi Praha - Obrázek 9 Foto:

Krimi zprávy bude moderovat Michal Janotka, Divácké zprávy Lucie Šilhánové a TOP STARem provede Daniela Šinkorová.

Po skončení živého vysílání se mohou diváci těšit na autogramiádu Gabriely Kratochvílové, Romana Šebrle, Michala Janotky, Lucie Šilhánová a Daniely Šinkorové. „Těším se na své první letošní vysílání z mobilního studia a rád bych všechny diváky z Turnova a okolí na naši primáckou akci pozval,“ dodává Michal Janotka, moderátor Krimi zpráv na Primě.

Prima jede... za vámi 2015 České Budějovice - Obrázek 16 Foto:

Na co se v Turnově můžete těšit?

Prima jede Turnov plakát Foto:

V letošním roce navštíví zpravodajství FTV Prima v rámci roadshow Prima jede… za vámi celkem 10 českých a moravských měst. Poslední zastávkou bude 25. června město Havířov. Na každé zastávce se chystá soutěž o zajímavé ceny. „Lidé budou moci soutěžit s Bohemia Energy o atraktivní ceny a dozvědět se zajímavé informace o našich partnerských organizacích,“ zve na akci mluvčí společnosti Bohemia Energy, největšího alternativního dodavatele energií v ČR, paní Alžběta Šťastná. Na akci nebude chybět ani stánek regionálního Deníku, kde si budete moci zakoupit své oblíbené noviny.

Článek

Bohemia Energy Foto:

Hlavním partnerem roadshow se stala společnost Bohemia Energy

Bohemia Energy je v segmentu domácností a malých a středních firem největším alternativním dodavatelem elektřiny a plynu v České republice. Zákazníkům dodává elektřinu a...

 

Prima jede za vámi banner Foto:

Staňte se přímými aktéry Zpráv FTV Prima a nahlédněte do zákulisí vysílání.

Zavřený návěs je dlouhý 13,5 m, vysoký 4 m a široký 2,5 m tak, aby přesně odpovídal daným normám. Když se rozloží, jeho rozměry se zvětší zhruba na 13,5 m (včetně tahače) krát 5,5 m. Součástí kamionu je také redakční zázemí, musí se do něj tedy vejít dva počítače pro moderátory, počítač pro produkci a koutek, kde bude maskérna.

PLÁN MĚST, KAM ZA VÁMI PŘIJEDEME:

 
 

 
Turnov 7. 5. 2016  nám. Českého ráje
Jihlava14. 5. 2016  Masarykovo náměstí 
Žatec21. 5. 2016  nám. Svobody
Kolín28. 5. 2016  Karlovo nám.
Hradec Králové 4. 6. 2016  Velké nám.
Olomouc11. 6. 2016  Horní nám.
Znojmo18. 6. 2016  Horní nám.
Havířov25. 6. 2016  nám. Republiky

reklama