Josh Hartnett pátrá po záhadném prstenu: Milenci v čase

Milenci v čase - Obrázek 8 Foto: Milenci v čase - Obrázek 8Foto: archiv FTV Prima

Podmořský archeolog a jeho žena jsou velmi blízko velkému objevu, ale ruka osudu zasáhne a zdá se, že zničí všechno, pro co ti dva žili. Podívejte se na dobrodružnou romanci Milenci v čase v úterý ve 20:15 u nás na Primě!

Jay (Josh Hartnett) a Laura (Tamsin Egerton) se potápějí ve snaze najít záhadný prsten obrovské historické hodnoty. Nedočkavá Laura ale uvízne v podmořských troskách lodi. Ačkoliv se Jayovi podaří ji zachránit, hloubka 100 metrů, do které se potopí bez kyslíkového přístroje, mu vážně ohrozí zdraví. Upadne do kómatu.

Milenci v čase - Obrázek 10 Foto:

Zatímco se jeho tělo ocitne na hranici života a smrti, duše putuje do koloniální éry. Jay se v ní jmenuje James Stewart a mapuje terén pro britskou armádu. Dostane nečekaný úkol – má převést těhotnou a ovdovělou královnu z indického panství do Bombaje, protože v jejím království není po politickém převratu bezpečno. Na strastiplné cestě se do sebe oba zamilují a Jay objeví polovinu prstenu. Právě toho, po kterém jakožto Jay pátral ve 21. století. Pomůže mu prsten ke ztracenému vědomí a návratu tam, kde to vše začalo?

Milenci v čase - Obrázek 2 Foto:

Z filmového zákulisí

• Režisérovou favoritkou pro roli Laury byla původně Neve Campbell. Musela být nahrazena herečkou Tamsin Egerton kvůli těhotenství.

• Alice Englert natáčení v indických vedrech snášela velmi špatně, dostala úpal a musela se podrobit hospitalizaci.

• Slavná indická herečka Bipasha Basu z obsazení málem vypadla, protože se kvůli úvazkům v bollywoodských filmech nemohla věnovat měsíční přípravě, kterou měli američtí herci naordinovánu režisérem Jolandem Joffé. Nakonec ho přemluvila a musely jí stačit týdenní zkoušky.

• Bipashu Basu k přijetí role přemluvila slavná Hilary Swank.

Milenci v čase - Obrázek 6 Foto:

Britská kráska Tamsin Egerton

Tato blonďatá herečka se původně věnovala modelingu. Ne nadarmo jí novináři říkají „ta s dlouhýma nohama“. V šestnácti letech se rozhodla pro hereckou kariéru a k nelibosti rodičů opustila školní lavice. Krátce pracovala jako au-pair v rodině se třemi dětmi. Na natáčení filmu Milenci v čase se zamilovala do Joshe Hartnetta a od té doby tvoří pár, který vypadá, že je stále na líbánkách. Letos v listopadu porodila v Londýně jejich první dítě. Pár si pečlivě střeží soukromí – dosud žádnému paparazzimu se nepodařilo vypátrat, zda jde o kluka či holčičku.

Nenechte si ujít romantický film plný dobrodružství Milenci v čase u nás na Primě v úterý ve 20:15!

reklama