Jsou týdny, které jsou hodně Prima

Prima family logo Foto: Prima family logoFoto: All

Povedeným nedělním večerem završila Prima family celý vydařený uplynulý čtyřicátý druhý týden. I díky trojici pořadů, které se v nedělním prime time staly v CS D15+ nejsledovanějšími pořady v čase svého vysílání, dosáhla Prima family nejlepšího letošního týdenního podílu na trhu.

A o mnoho nezaostala ani celá skupina Prima Group – ta si pro změnu připsala druhý nejlepší letošní týdenní podíl na trhu. Za jednotlivé pořady je potřeba zmínit včerejší epizodu talentové show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT.    

 

Uplynulý 42. týden přinesl FTV Prima několik výjimečných výkonů. Zmínit rozhodně musíme nejvyšší letošní týdenní podíl na trhu stanice Prima family, který v CS D15+ dosáhl 20,18 % share. Skupina Prima Group přitom zaznamenala druhý nejvyšší letošní týdenní podíl na trhu, a to 26,35 % share.

 

Z jednotlivých dnů a večerů stojí za vypíchnutí zejména nedělní prime time (19.00–23.00 hod.), ve kterém byla v CS D15+ Prima family stanicí s největším podílem na trhu (26,84 % share). Prima Group se stala ve stejné CS skupinou s největším podílem na trhu (33,07 % share).

 

Včerejší večer se vydařil zejména trojici pořadů, které se shodně v CS D15+ staly nejsledovanějšími pořady v čase svého vysílání. Vše načaly Zprávy FTV Prima, které si připsaly milion diváků (1005 tisíc) a jejichž podíl na trhu dosáhl 28,57 % share.

 

Po osmé večer se pak vytáhla talentová show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT. Včerejší epizodu totiž sledovalo v CS D15+ 1220 tisíc diváků (30,48 % share), což z ní učinilo nejen nejsledovanější díl třetí řady, ale zatím i nejsledovanější pořad celé podzimní sezony na Prima family.

 

Vydařený večer poté završil film Kurýr 3, který se stejně jako Zprávy FTV Prima a ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT stal s 375 tisíci diváky (26,51 % share) v CS D15+ nejsledovanějším pořadem v čase svého vysílání. Navázal tak na stejný úspěch „dvojky“ z minulé neděle.  

 

Zdroj: ATO – Mediaresearch

reklama