Jste to, co jíte

JTCJ 4 (5) Jana Seilerová Foto: JTCJ 4 (5) Jana SeilerováFoto: All

Nejspíš nikdo z nás nemá na svém těle rád každičké kilo. Zvláště pokud je jaksi navíc… Ale co s tím? Že už jste vyzkoušeli cokoli, a ne a ne nadbytečnou váhu shodit? Možná vás to překvapí, ale hubnutí může být i zábava! Alespoň tak tomu je v pořadu Jste to, co jíte!, která vysílá Televize Prima.

Na zdravý životní styl bez drastických diet, a navíc pod příjemným dohledem doktorky Kateřiny Cajthamlové a specialisty na výživu Petra Havlíčka vás naláká pořad Jste to, co jíte. Pořad, který se u televizních diváků těší značné oblibě, není jen o hubnutí, ale hlavně o celkové změně životního stylu. Je zapotřebí odhodlání a pevná vůle. S napětím i zaťatými palci můžete každý týden sledovat, jak se účastníkům daří či nedaří bojovat s přebytečnými kily či centimetry a s jakými potížemi se potýkají. Coby dietní třešničku na dortu pak pořad čas od času nabídne divákům také několik zajímavých a originálních receptů na zdravou výživu.

 

SMS Soutěž

Výhra

Za správnou odpověď můžete vyhrát sadu nádobí značky Zepter.

 

Správné odpovědi posílejte formou SMS na tel. č. 906 02 10 ve tvaru JIDLO mezera A, B nebo C. Uzávěrka došlých odpovědí pro jednotlivá kola je vždy ve středu o půlnoci.

 

  • Cena SMS je 10,- Kč včetně DPH.
  • Technicky zajišťuje MEDIA SUPPORT, s.r.o.

 

Jméno výherce se dozvíte v příštím díle Jste to, co jíte a na stránkách www.iprima.cz

 

Nová otázka

 

Gumoví medvídci obsahují:

  • a)       10% cukru
  • b)       70% cukru
  • c)       100% cukru

 

Výherce z minulého týdne:

  • Václav Benda, Třeboň.

 

ZeppterSponzor pořadu

Zeppter

Spěcháme, stále spěcháme. Nemáme čas na děti, na přátele, dokonce ani na dobré jídlo.Zdravá výživa? O té nemůže být už vůbec řeč.

 

ZeppterMálokdo z nás si ovšem uvědomuje, co jev sázce: obezita, vysoký krevní tlak, kardiovaskulární onemocnění, rakovina. Podle mez-inárodních vědeckých výzkumů se špatné stravovací návyky podílejí až z 65 % na vznikuvážných chorob, u rakoviny tlustého střeva jde o většinu případů. Jak tomuto nebezpečí čelit?

 

Změnou, jak jinak. Nemusí přitom znamenatradikální omezení gurmánských návyků či drsnou dietu. Stačí jen uvéstzákladní složky výživy – tuky, cukry a soli – do správného poměru a naučit se vařit tak, aby si potraviny zachovaly své výživové hodnoty.

 

ZeppterZeppter

Společnost Zepter vyvinula komplexní systém varného nádobí z ušlechtiléchrom-niklové oceli, která neuvolňuje do potravin žádné škodliviny, je pachově i chuťově neutrální a rovnoměrně rozvádí teplo. Díky tomu sepotraviny nepřipalují a lze je zpracovávat i bez použití tuku, ba dokoncei většího množství vody. Stěny nádob se zahřívají pomaleji než dno, což zajišťuje neustálou cirkulaci vodní páry uvnitř nádoby. Potraviny si při vaření uchovávají několikanásobně více vitamínů, minerálů i dalšíchpřírodních látek, než při běžných způsobech úpravy. Zároveň získají mno-hem výraznější přirozenou chuť, takže je není nutné dochucovat množstvímkoření a solí.

 

Specialitou nádobí Zepter je vaření v několika vrstvách nad sebou – ve varném sloupci.Tato moderní metoda šetří prostor a snižuje spotřebu energie. Co však nádobí Zepter šetří především? Zdraví ...


reklama