Jste podezřelí? Pozor na prima úsudek Sama Coopera!

Myšlenky zločince: Chování podezřelých Foto: Myšlenky zločince: Chování podezřelýchFoto: All

Televize Prima family začne od 14. 8. vysílat pravidelně každé úterý po 23. hod. nový seriál, který navazuje na známé Myšlenky zločince, a to pod názvem Myšlenky zločince: Chování podezřelých. V hlavní roli Sama Coopera se představí oscarový herec Forest Whitaker.

Další z rodiny seriálů Myšlenky zločince vznikl v roce 2010. Nový tým se představil v 18. epizodě páté série klasických Myšlenek zločince v takzvaném backdoor pilotu, kdy pomáhal vyšetřovatelům řešit případ masového vraha v San Francisku. Zájem o epizodu tvůrce přesvědčil, aby věnovali Cooperově týmu celou sérii.

 

Ve třináctidílném detektivním seriálu se elitní tým agentů FBI, který vede Sam Cooper, zabývá podrobnou analýzou chování podezřelých. Nekonvenční metody vyšetřování a agresivní postupy pomáhají polapit i nejprohnanější zločince. Fyzicky zdatný Sam Cooper se jako šéf nebojí dát všanc vlastní kariéru a vždy stojí za výsledky práce své skupiny vyšetřovatelů. Snaží se vyhýbat politikaření a byrokracii. Osobně si proto vybral různorodou skupinku na slovo vzatých odborníků. Je mezi nimi svéhlavá a přímočará Berth Griffithová, nejnovější přírůstek z jednotky FBI pro vyhodnocování vnějších hrozeb. Pohledný Mick Rawson, bývalý příslušník britských zvláštních jednotek – ostrostřelec s instinktem, jak odhalit kořen všeho zla. John „Prorok“ Sims, někdejší kriminálník, který používá selský rozum a s téměř zenovým klidem se snaží napravit své hříchy. Atraktivní Gina LaSalle je drsná agentka, obdařená extrémní vnímavostí. Tým doplňuje počítačový génius Penelope Garciová, známá z předchozích sérií Myšlenek zločince, v nichž pomáhala agentu Hötchnerovi řešit nejkomplikovanější případy.

 

Výjimečná skupinka agentů pevně věří ve svou misi a je odhodlaná přivést nejnebezpečnější zločince do náruče spravedlnosti.

 

Slavný herec Forest Whitaker měl příležitost předvést talent jak před kamerou, tak za ní. Režíroval pět filmů a objevil se v mnoha náročných rolích. Jmenujme snímky Četa, Barva peněz, Dobré ráno, Vietname, Hra na pláč, Ghost Dog – cesta samuraje, Telefonní budka nebo Poslední skotský král, za kterého získal Oscara, Zlatý glóbus, cenu BAFTA a spoustu dalších ocenění. V televizi si zahrál v seriálech Sever a Jih nebo Policejní odznak. Forest vyrůstal v Los Angeles, na střední hrál americký fotbal a vystupoval v muzikálech, kde se mu zalíbilo vystupování před publikem. Když si zranil záda, přesedlal během vysoké na zpěv. Na konzervatoři dokonce vystudoval i operu. Je ženatý s herečkou Keirou Nashovou a vychovávají dvě děti, které mají spolu, ale i další dvě z předchozích vztahů. Má dědičnou poruchu levého oka, která způsobuje poklesnutí víčka.

reklama