Julie Lescautová v úzkých: slavné komisařce se rozpadá policejní tým!

Mado (Leslie Coutterandová, vpravo) opuští tým vyšetřovatelky Lescautové Foto: Mado (Leslie Coutterandová, vpravo) opuští tým vyšetřovatelky LescautovéFoto: All

100 = tragédie. Stý díl slavného seriálu a všechno špatně. Jako by nestačilo, že v minulém díle zemřel dlouholetý kolega Motta. Čeho se dočkáme tentokrát? Že by stálice mezi detektivními seriály spěla po 22 letech ke svému konci? Sledujte epizodu nazvanou Tragédie v pátek ve 20:15 na Primě!

Ambice, oslepující láska a vražda. Kombinace těchto slov slibuje koktejl emocí. Komisařka Lescautová vyšetřuje vraždu pořadatele ilegálních pokerových partií. Musí přitom vyslechnout ženu, která už na první pohled budí dojem naprosté zaslepenosti citem. Z lásky ke svému muži je ochotna udělat cokoli.

Jako obvykle Julie postupuje lehkou investigativní cestou, ale tentokrát se nemůže zbavit srovnání s vlastním životem. Přizná si, že jí přítel Duroco vyjadřuje náklonnost způsobem, který ji omezuje. Do toho všeho je unesen a krutě týrán mladý policista Gilles. Raněná duše ale předčí fyzická zranění. Krásná kolegyně Mado, na kterou si Gilles tajně myslel, odchází za zářivější kariérou. Vyrovná se mladý vyšetřovatel s ranou osudu?

Mado měla hrát v erotickém thrilleru!

Důvody, proč představitelka ambiciózní vyšetřovatelky Leslie Coutterandová opouští seriál, jsou skutečnosti velmi blízké. Ambiciózní tmavovláska se přestěhovala do Hollywoodu, aby nastudovala roli tzv. záskoku. Překvapivě nešlo o divadelní roli, ale o filmový erotický thriller „The Canyons“ (u nás zatím neuveden).

Hádky hlavní herečky Lindsay Lohanové s režisérem vedly producenty k obavám, že by se jednoho krásného dne nemusela dostavit na plac. Finanční ztráty by byly natolik obrovské, že se rozhodli povolat krásnou Francouzku, aby nastudovala roli nespolehlivé Američanky „pro strýčka příhodu“. Ke smutku fanoušků si Leslie nakonec sexy roli nezahrála. V Hollywoodu se ale rozhodla zůstat.

Juliin tým doplňují i dva šarmantní muži. Něco ze soukromí představitelů Gillese a Rolanda si povíme v příštím a závěrečném díle.

Dívejte se v pátek od 20:15 na Primě další díl seriálu Julie Lescautová!

 

 

 

 

 

reklama