Kdo je kdo? Vtipný Ivo Šmoldas vám to prozradí

Ivo Šmoldas Foto: Ivo ŠmoldasFoto: archiv Prima

Ve čtvrtek po Svatbách v Benátkách uvidíte na Primě zábavný pořad, který se ptá Kdo je kdo? Tentokrát se k původní sestavě Alice Bendové, Dany Morávkové, ansámblu Těžký Pokondr a Boba Klepla přidá i překladatel Ivo Šmoldas. A to je přeci zaručená zábava.

Rodák z Prostějova, Ivo Šmoldas, je básník, překladatel, nakladatelský redaktor, kulturní publicista, ale i moderátor. Ivo Šmoldas dokáže nejspíš cokoliv, ale hlavně pobavit. To předvede do ve 21.15 v pořadu Kdo je kdo? A co/kdo se bude tento díl hádat?

Vzpoura bot, aneb neposlušné tenisky

Znovu zabředneme mezi české osobnosti. Tentokrát rovnou mezi Slavíky. Lucie Bílá bude na pořadu dne a s ní i nápověda, která naráží na jeden z jejích prvních hitů Neposlušné tenisky: V tvém botníku to závání vzpourou.

Neméně zajímavá nápověda se však objeví i u Luďka Soboty: Hlavně plynně a bez zadrhování!

Ivo Šmoldas dostal za úkol hádat velice zajímavou postavu. Jak je zvykem, v pořadu Kdo je kdo musí naše celebrity sem tam uhádnout i postavu pohádkovou. A tentokrát má Ivo Šmoldas co dělat. Schválně, co byste si představili pod vtipnými nápovědy jako je: Máš nejasnou právní pozici, ale přesto se trávíš jakoby ti to tady patřilo. Nebo: Jsi průkopník na využití zvířat pro špionážní účely.

Podívejte se ve 21.15, jak si s tímto úkolem poradil Ivo Šmoldas a jeho soutěžící kolegové.

reklama